1

@Mario96w To może przypałowy sweter świąteczny? Zawsze na propsie.

Btw. Do stówki trudno coś sensownego znaleźć ;p

8

@Mario96w Oddaj mu te 100 ziko. Zawsze może do czegoś sobie dołożyć.

1

@Kengo Nie mam kolegów.

0

@chavez A ja postawiłem na przynajmniej 3 rogi dla Milanu, a tam jedno wielkie Zero. Jestem przeklęty xD

0

@Kuczek To była najczęściej jedzona zupa przeze mnie, pewnie dlatego jej teraz nienawidzę ;p

0

@escarabajo A faktycznie ;D Wracam do łóżka ;p

0

@dzagos Jeżeli ją obrócisz nie będzie na czele.

1

@FafitFCB Za dzieciaka jadło się pomidorową z makaronem. Aktualnie jak tylko ją poczuje od razu zbiera mi się na wymioty D:

0

@PeteR10 Akurat Żebrowski dobrze wypadł, gorzej bym powiedział o reszcie ;p

1

@Kamiloza91 Wystarczy, że dzisiaj gra Napoli ;D

1

@ksobi Jest to antologia, również dobrze mógłbyś zacząć oglądać od 2 sezonu :)

5

@Messibestplayerintheworld Żaden kozioł ofiarny. Po prostu Lenglet potrafi utrzymać równą formę przez długi okres czasu, a jak ktoś ma wylecieć ze skladu z tej dwójki to wolę postawić na dwójkę Umtiti - Lenglet.

3

@VenoM Umtiti to powinien grać kosztem Pique, a nie Lengleta..

1

Rosja to jednak stan umysłu. Egzorcyzmy na psie..


0

@masq Budżet mieli większy niż pierwszy sezon Gry o Tron (2011r), a i tak gorzej to wygląda. Najwidoczniej nie mieli osób do tego, żeby zrobić to jak trzeba.

0

@masq Producent serialu zapewnił, że przy produkcji Wiedźmina starano się unikać wykorzystania CGI. Teraz wiemy dlaczego ;p

1

@Odesseiron Moim zdaniem jest to misz-masz dramatu, kryminału oraz science fiction. Zresztą jak wpiszesz "Dark kryminał" w Google to jest cała masa "artykułów" określających go jako kryminał :p

1

@Odesseiron a Dark?

2

@Rokita Z horrorów polecam "Nawiedzony dom na Wzgórzu".

0

@Hiacynk Nie znam francuskiego, może dlatego :/

1

@Hiacynk MaSzyna – Symulator Pojazdów Szynowych. W obecnej wersji pozwala na sterowanie wieloma polskimi lokomotywami i zespołami trakcyjnymi.

0

@Giuseppe1992 Jest wybitnym piłkarzem. Tego nie zaprzeczę.

8

@Hiacynk Miazga – bezkształtna masa powstała w procesie rozbicia lub zgniecenia

1

Perfect xDDDD

0

@Ramos9248 Jego to mam w ignorowanych od roku xD Jest to jedyna osoba, która tutaj ignoruje.

0

@Ramos9248 A taki jeden Mariuszek. Zawsze się go bałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Andi18 Na TVP Sport leci.

2

@Striker Zrobiło sie nazbyt przyjacielsko jak na La Ramble.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?