adi19962
Jeden czy dwa mecze to nic straconego. Mi brakuje Henry'ego i Eto'o. Zmysł równowagi, zakręcone strzały i mocna środkowa ofensywa ze znakomitą skutecznością.
adi19962
Można go posadzić na ławkę na parę meczy to może dostanie jakiejś motywacji. Wychodzi od kilku lat w wyjściowym składzie, strzela po 2-3 bramki... to musi się trochę znudzić. Mały odpoczynek, nawet wakacje :D. Przecież Barca to nie tylko Messi, bez niego sobie poradzą.
adi19962
Miał na to czas poprzedni sezon. Wg mnie nie miał bajecznej formy ale mimo tego wynik na papierze był dobry - niezła pozycja w strzelcach ligi. Teraz jakoś nieciekawie to wygląda. W ofensywie teraz trochę susza. Villa nieodblokowany, Pedro też w nie najlepszej formie, Messi... moim zdaniem też lekki spadek formy. Może nowe nabytki coś ugrają.
Widzę, że dużo osób narzeka na to, że nie pojawi się Villa od pierwszych minut. Dla mnie to dobry znak bo patrząc na jego grę to dochodzę do wniosku, iż jest on jednym ze słabszych zawodników w kadrze.
Bojan stracił chyba trochę wiary bo dostawał wcześniej parę minut, grał dobrze a w rezultacie Pep nadal trzyma go na ławce. Pokazywał to co potrafi i nie zostało mu to wynagrodzone. Jego zapał chyba się ostudził.
Komentarze
0
adi19962
Jeden czy dwa mecze to nic straconego. Mi brakuje Henry'ego i Eto'o. Zmysł równowagi, zakręcone strzały i mocna środkowa ofensywa ze znakomitą skutecznością.
0
adi19962
Można go posadzić na ławkę na parę meczy to może dostanie jakiejś motywacji. Wychodzi od kilku lat w wyjściowym składzie, strzela po 2-3 bramki... to musi się trochę znudzić. Mały odpoczynek, nawet wakacje :D. Przecież Barca to nie tylko Messi, bez niego sobie poradzą.
0
adi19962
Miał na to czas poprzedni sezon. Wg mnie nie miał bajecznej formy ale mimo tego wynik na papierze był dobry - niezła pozycja w strzelcach ligi. Teraz jakoś nieciekawie to wygląda. W ofensywie teraz trochę susza. Villa nieodblokowany, Pedro też w nie najlepszej formie, Messi... moim zdaniem też lekki spadek formy. Może nowe nabytki coś ugrają.
0
Widzę, że dużo osób narzeka na to, że nie pojawi się Villa od pierwszych minut. Dla mnie to dobry znak bo patrząc na jego grę to dochodzę do wniosku, iż jest on jednym ze słabszych zawodników w kadrze.
0
Nie pamietam czy nie jest kontuzjowany ale moze warto pod uwage wziac Jeffrena. Mlody, w I skladzie a ma bardzo malo szans na pokazanie swojej gry
0
Nie pamietam czy nie jest kontuzjowany ale moze warto pod uwage wziac Jeffrena. Mlody, w I skladzie a ma bardzo malo szans na pokazanie swojej gry
0
Miejmy nadzieję, że przez te kontuzje nie straci formy. I kto teraz będzie tak klepał jak on?!
0
Mam nadzieje, ze Toure zaskoczy nas rajdzikiem i fajnie by bylo widziec po tej akcji pilke w siatce.
0
Bojan stracił chyba trochę wiary bo dostawał wcześniej parę minut, grał dobrze a w rezultacie Pep nadal trzyma go na ławce. Pokazywał to co potrafi i nie zostało mu to wynagrodzone. Jego zapał chyba się ostudził.
0
Puyol zagrał znakomicie, jeżeli ktoś lubi bawić się w kompilację to było by miło jak by zrobił taką z tego meczu, w roli głównej Puyol.