Dla mnie Pedro mógł by odejść bo i tak często na ławie siedział i stracił tą formę. Alvesa i Pique powinien nie ruszać... Alves jest prawym ofensywnym obrońcą i powinien wspomagać Blaugranę ! :D
Dla mnie Pedro mógł by odejść bo i tak często na ławie siedział i stracił tą formę. Alvesa i Pique powinien nie ruszać... Alves jest prawym ofensywnym obrońcą i powinien wspomagać Blaugranę ! :D
Komentarze
0
Leo feliz cumpleaños !!!
0
Dla mnie Pedro mógł by odejść bo i tak często na ławie siedział i stracił tą formę. Alvesa i Pique powinien nie ruszać... Alves jest prawym ofensywnym obrońcą i powinien wspomagać Blaugranę ! :D
0
Leo feliz cumpleaños !!!
0
Dla mnie Pedro mógł by odejść bo i tak często na ławie siedział i stracił tą formę. Alvesa i Pique powinien nie ruszać... Alves jest prawym ofensywnym obrońcą i powinien wspomagać Blaugranę ! :D