2

a Brożka nie chcecie? U nas w Wiśle grzeje ławę a jakieś 50 baniaków by się Wisełce przydało

0

ja bym dorzucił jeszcze Brożka i Stilicza

0

oczywiście że Liverpoolu (Real totalne bleeeee, z dwojga złego wolę Barce) no i oczywiście Wisły Kraków, pozdrowienia ze stolicy czyli Krakowa
Ps. Nie mam w zwyczaju kibicować komuś tylko dlatego że wygrywa trofea i ma miliardy do wydania. Te kluby mam po prostu z sercu.....

0

ploty, ploty, ploty na tej Waszej stronie, Cou za 90 baniek? A w ogóle chciałem zaznaczyć że Liverpool stoi wyżej jeśli chodzi o finanse od Barcy. Niestety tyko finansowo......pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?