ANFIELD
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
a Brożka nie chcecie? U nas w Wiśle grzeje ławę a jakieś 50 baniaków by się Wisełce przydało
0
ja bym dorzucił jeszcze Brożka i Stilicza
0
oczywiście że Liverpoolu (Real totalne bleeeee, z dwojga złego wolę Barce) no i oczywiście Wisły Kraków, pozdrowienia ze stolicy czyli Krakowa
Ps. Nie mam w zwyczaju kibicować komuś tylko dlatego że wygrywa trofea i ma miliardy do wydania. Te kluby mam po prostu z sercu.....
0
ploty, ploty, ploty na tej Waszej stronie, Cou za 90 baniek? A w ogóle chciałem zaznaczyć że Liverpool stoi wyżej jeśli chodzi o finanse od Barcy. Niestety tyko finansowo......pozdrawiam