Suarez lepszy tylko szkoda, że droższy i bez szans na wyciągnięcie go z LFC. Niech sprowadzą Ronaldinho:) Moje marzenie, żeby jeszcze raz "ubrał" koszulke Barcy ;)
Suarez lepszy tylko szkoda, że droższy i bez szans na wyciągnięcie go z LFC. Niech sprowadzą Ronaldinho:) Moje marzenie, żeby jeszcze raz "ubrał" koszulke Barcy ;)
Komentarze
0
Suarez lepszy tylko szkoda, że droższy i bez szans na wyciągnięcie go z LFC. Niech sprowadzą Ronaldinho:) Moje marzenie, żeby jeszcze raz "ubrał" koszulke Barcy ;)
0
Suarez lepszy tylko szkoda, że droższy i bez szans na wyciągnięcie go z LFC. Niech sprowadzą Ronaldinho:) Moje marzenie, żeby jeszcze raz "ubrał" koszulke Barcy ;)