AZawai
Dołączył/a: maj 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miał wpuścić Songa, który najprawdopodobniej w czerwcu odejdzie? Sergi popełnił błąd przy straconym golu, ale później rozpoczął akcję bramkową. Przecież ma się ogrywać, tak?
0
Nie oglądam PL. Czy oni tam grają tylko jeden mecz w pucharze? Jeśli nie to jaki był wynik pierwszego meczu?
0
Piękny wynik, gratulacje za super rekord. Szacunek!
0
Syn mi się dzisiaj urodził, będzie świętował wspólnie z Naymarem!
0
0
Z tym bólem dupy to masz trochę racji, ale serwis fcbarca.com moim zdaniem stoi na najlepszej drodze do posiadania monopolu na informacje o Barcie, przynajmniej ja ograniczam się już tylko do tego serwisu, bo odpowiada mi zarówno grafika i układ strony oraz wszechstronność informacji, i dlatego chciałoby się aby oceny były na odpowiednim poziomie. VeB!
0
Chirurg! Długo zastanawiałem się jaką można Mu nadać ksywkę po objęciu Barcy (TATA było przed) i chirurg moim zdaniem pasuję tutaj idealnie, Dosłownie chirurgiczne wypowiedzi, w samo sedno, podobnie jak gra i zarządzanie zawodnikami na boisku!
1
Nie rozumiem, jak trzeba mieć nasrane we łbie, żeby kwestionować zasługi Pepa, jego historię w klubie, nazywać Go sprzedawczykiem i nie rozumieć jego decyzji o zmianie drużyny po tym co dla nas zrobił. Niech was dundel świśnie nierozumni hejterzy!
0
A gdzie tutaj optymalny skład?
0
Spotkanie jak na razie tak emocjonujące jak ton ruskiego komentatora na Sopcascie...
0
No i wykrakałeś...
0
Ten internet to jednak niesamowita sprawa, gość w Hiszpani się przewraca, a w Polsce po 2-ch minutach znamy diagnozę. co będzie za 20 lat - strach pomyśleć
0
Ja niestety nie zgadzam się z Tobą. Druga jedenastka to nonsens, zawodnicy są po regeneracji z okresu świątecznego i nie potrzebują odpoczynku, a Messi i Neymar po przerwie powinni się ogrywać z resztą drużyny, to będzie mecz bez wysiłku.
0
Nie wiem, czy to pytania takie słabe, czy Neymar nie miał ochoty rozmawiać, bo czyta się to jak ulotkę reklamową...nuda.
0
Oj nie pieprzcie, chłopak tu ładnie i sensownie napisał a Wy o jaraniu trawy...
0
skrót:
0
Jak pokazałem twojego posta mojej kozie to powiedziała że twoja koza to pedał
0
Gdybym miał tak dużo wolnego czasu co tY to pewnie odniósłbym się do tWOICH punktów jeden po drugim, ale już pierwszy pokazuje że jesteś małą dziewczynką z którą nie ma o czym dyskutować, nie rozumiesz podstawowych zwrotów nie tylko angielskich ale nawet polskich, mimo wszystko pozdrawiam i życzę postępów w nauce i zdanej matury, ale obawiam się że bez korepetycji się nie obejdzie.
0
Ten ranking już od dawna jest ignorowany
0
Zdecydowanie zbyt wysoka ocena dla Tello, mimo że bardzo mu kibicuję, coraz bardziej upewniam się w przekonaniu że są lepsi od Niego...
0
Co oni grają w dziada to masakra!
0
Po co uprawiać demagogię na taką skalę? Ja nie pytam o definicję słowa krytyka, którą raczyłaś przytoczyć, ani słowa erystyka, którego już nie chciało ci się tłumaczyć, tylko zadałem proste i logiczne pytanie, jaka jest różnica w tym, że akurat bliższa jest mi konotacja wyrażenia cyrk jednego klauna, od wyrażenia teatr jednego aktora, które znaczeniowo są identyczne, i w żaden sposób merytorycznie nie wpływają na sens wypowiedzi dobrego i cenionego historyka sportu, którego też nie wiedzieć czemu nazywasz pseudonaukowcem. Dla twojej informacji koleżanko historia to jednak nauka. Pozdrawiam.
0
Aktor, klaun, jaka różnica? Wypowiedział się o nim negatywnie, tak czy nie?
0
ok, przekonałeś mnie, teatr jednego aktora pasuje lepiej :) tylko co to zmienia?
0
chairman - członek zarządu,
one man show - cyrk jednego klauna, lub jak kto woli teatr jednego aktora (?)
0
Tłumaczenie na szybko:
Krytyka:
Korzenie i natura organizacji IFFHS są szeroko krytykowane z uwagi na fakt, że jest nie jest ona tworem międzynarodowym, składającym się z podmiotów związanych z futbolem, więc człon " Federacja międzynarodowa" jest uznawany za mylący. Karl Lennartz, historyk sportu i profesor University of Cologne, Niemcy, nazwał organizację "niejasną", nazywając ją cyrkiem jednego klauna - członka zarządu Alfredo Pöge.[38]
Rankingi IFFHS i ich znaczenie celem krytyki a największa niemiecka agencja prasowa - Deutsche Presse-Agentur,odmówiła ich publikacji.[37][39] Co więcej, rankingi IFFHS uznaje się za nieoficjalne, a ich tytułu nie znaczą wiele dla szerokiej publiczności.[38]
0
Najlepsze podsumowanie w/w rankingu za Wiki:
Criticism:
The origin and the nature of the IFFHS have been widely criticised due to the fact that the organization was not created by a committee of national bodies linked to football, thus its appellation as "International Federation" has been considered misleading.[37] Karl Lennartz, a sports historian and professor at the University of Cologne, Germany, called the organization "obscure", describing it as a one man show of its chairman Alfredo Pöge.[38]
The IFFHS rankings and their significance have been a matter of criticism and the largest German news agency, Deutsche Presse-Agentur, refuse to publish them.[37][39] Furthermore, it has been stated that the rankings of the IFFHS are not official and the titles they bear serve merely for publicity.[38]
0
Niezależnie od tego jak dalej potoczy się kariera G. Martino i czy będzie nadal kontynuował przygodę z Barceloną zapamiętam go jako najlepiej i najlogiczniej wypowiadającego się trenera jakiego miałem okazję czytać. Życzę jemu i sobie aby jak najdłużej kierową tą drużyną.
0
Placebo drogi kolego to tylko materia podana choremu. Dla przykładu długo wstrzykiwaną morfinę można na krótko zastąpić zastrzykiem chociażby soli mineralnych, a efekt - podkreślam na krótko - jest podobny. I tu właśnie pojawia się ten niezbadany element.
0
Jeśli mowa o Barcelonie to zamiast Mourinho powinien się tam pojawić Alexis, lub Pedro...fcbarco.com cudze chwalicie a swego nie znacie??