A_Szczerba
Dołączył/a: czerwiec 2012
Tarnów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No jednak wystawiają a już myślałem że będzie gładko i przyjemnie xD
5
"Poniżej przedstawiamy jedenastki, na które zdecydowali się obaj szkoleniowcy" - to jaki ten skład Levante?
0
http://zalajkowane.pl/wp-content/uploads/2014/08/17-ciekawostek-druzyna-a.jpg
Jak dwie krople wody a swoją drogą przedłużać kontrakt i bez gadania :)
0
Może to nie La Liga ale mimo wszystko gdzieś to siedzi z tyłu w głowie.. Żeby nie było ja Pana Marciniaka bardzo szanuje za jego prace i to jak daleko już zaszedł ale poprostu niechciałbym narzekać na niego po meczu (czyt. Polak)
1
Takimi wypowiedziami strzela sobie kulke w kolano jak Danilo swojaka pare godzin temu..
0
Patrząc z perspektywy na to z kim grali to się nie dziwie ale z drugiej strony.. To jest piłka i wszystko jest możliwe więc trzeba grać do końca nawet z wielką Barceloną :)
0
Ja też mam taka nadzieje Ney! :)
0
W większości zapewne tak niestety.. ;/
0
Owszem nie zaprzeczam i do tej pory nie żałuje, że zasilił nasze szeregi bo był wart tych pieniędzy.. Aa no i tak na marginesie zupełnie, jeśli dla kogoś pozyskanie zawodnika bo jest młody to argument to już troche przesada, no bo w czym ma być gorszy 31 latek? Doświadczenie zebrał, statystyki też niczego sobie. Licze, że w zdrowej rywalizacji jest w stanie powalczyć o pierwszą jedenastke :)
4
Jak ja widze te wszystkie negatywne komentarze dotyczące tego transferu "sympatyków" naszej drużyny to aż sie za głowe złapałem.. Dlaczego ten facet jest z góry skreślany? bo nie jest wart tych pieniędzy? bo jest za stary? Myśle, że nie raz nie dwa pokaże tym wszystkim niedowiarkom na co go stać i że warto było wydać na niego te 20 baniek.. Troche szacunku ludzie i cierpliwości.. Za Alvesa też dawaliśmy grubo ponad 30 milionów.. Owszem może i nieco lepszy od Mathieu w momencie kiedy go pozyskiwaliśmy z Sevilli ale czy teraz na ten moment ktoś mi to potwierdzi? Nie sądze..
0
Wiem, że Tello nie jest brany pod uwage jeśli chodzi o oceny za mecz ponieważ zbyt krótko przebywał na boisku ale trzeba przyznać że z tej zmiany taktycznej wyszło mu prawdziwe wejście smoka! :)
0
Wszystko pięknie fajnie ale żeby równie dobrze prezentowali się z tyłu, szczególnie mowa tu o stoperach.. Ale tak niestety będzie jeśli w obronie grają typowi defensywni pomocnicy.. Widoczny jest brak Puyola czy Pique.. Kiedy ktoś wkońcu przejrzy na oczy w tej Barcelonie i śćiągnie jakiegoś środkowego obrońce? Teraz mam dobitny przykład na to jak kontuzje mają duży wpływ na naszą gre w obronie.. Oczywiście nie ujmując Masche i Busiemu ale to jednak nie to.. Pozdrawiam :)