@Arekvip Nie muszą ściągać nowych, przecież awansują z niższych lig i tak dalej. Taki sędzia który skandalicznie źle wykonał swoją pracę, normalnie dostanie następną kolejkę do sędziowania jak gdyby nic się nie stało
Ktoś mi powie, dlaczego sędziowie którzy popełniają rażące błędy, w żaden sposób za to nie odpowiadają ? Żadne zawieszenia czy degradacje. Jak to jest ?
@Merton A to nie jest tak że jak Fermin zagrał ręką i ta piłkę stracił, i potem znowu przejął, to ta strata piłki i ponowne odzyskanie nie kasuje tej akcji w której zagrał ręką ? Czy coś źle myślę
@Arekvip Nie muszą ściągać nowych, przecież awansują z niższych lig i tak dalej. Taki sędzia który skandalicznie źle wykonał swoją pracę, normalnie dostanie następną kolejkę do sędziowania jak gdyby nic się nie stało
Ktoś mi powie, dlaczego sędziowie którzy popełniają rażące błędy, w żaden sposób za to nie odpowiadają ? Żadne zawieszenia czy degradacje. Jak to jest ?
@Merton A to nie jest tak że jak Fermin zagrał ręką i ta piłkę stracił, i potem znowu przejął, to ta strata piłki i ponowne odzyskanie nie kasuje tej akcji w której zagrał ręką ? Czy coś źle myślę
Komentarze
1
@masik86 Przychylam się do analizy Archivo Var. Można zobaczyć na Twitterze albo insta. To jest czerwona
2
@Arekvip Nie muszą ściągać nowych, przecież awansują z niższych lig i tak dalej. Taki sędzia który skandalicznie źle wykonał swoją pracę, normalnie dostanie następną kolejkę do sędziowania jak gdyby nic się nie stało
0
Ktoś mi powie, dlaczego sędziowie którzy popełniają rażące błędy, w żaden sposób za to nie odpowiadają ? Żadne zawieszenia czy degradacje. Jak to jest ?
0
@Merton A to nie jest tak że jak Fermin zagrał ręką i ta piłkę stracił, i potem znowu przejął, to ta strata piłki i ponowne odzyskanie nie kasuje tej akcji w której zagrał ręką ? Czy coś źle myślę
0
@Wwwicz Absolutnie się z tobą zgadzam. Wstrzymałbym się z tym ocenianiem pracy Szczęsnego, zwłaszcza w takich powiedzmy trudnych sytuacjach
2
@Arekvip Nie muszą ściągać nowych, przecież awansują z niższych lig i tak dalej. Taki sędzia który skandalicznie źle wykonał swoją pracę, normalnie dostanie następną kolejkę do sędziowania jak gdyby nic się nie stało
1
@masik86 Przychylam się do analizy Archivo Var. Można zobaczyć na Twitterze albo insta. To jest czerwona
0
Ktoś mi powie, dlaczego sędziowie którzy popełniają rażące błędy, w żaden sposób za to nie odpowiadają ? Żadne zawieszenia czy degradacje. Jak to jest ?
0
@Merton A to nie jest tak że jak Fermin zagrał ręką i ta piłkę stracił, i potem znowu przejął, to ta strata piłki i ponowne odzyskanie nie kasuje tej akcji w której zagrał ręką ? Czy coś źle myślę
0
@Wwwicz Absolutnie się z tobą zgadzam. Wstrzymałbym się z tym ocenianiem pracy Szczęsnego, zwłaszcza w takich powiedzmy trudnych sytuacjach