Ocena Hleba jest moim zdaniem o jeden stopień za wysoka, sporo piłek trafił, do wielu nie doszedł, do tego zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem Valencji strzelając kompletnie beznadziejnie w dogodnej sytuacji.
Ja nie rozumiem o co wam chodzi. Barcelona go nie chciała, dostał ofertę z innego bardzo silnego klubu, nie widzę powodu dla którego miałby jej nie przyjąć. Nikogo nie zdradził (był niechciany), nie przeszedł dla większych pieniędzy (miał zostać bezrobotny?). Zastanówcie się czasem.
Ja nie rozumiem o co wam chodzi. Barcelona go nie chciała, dostał ofertę z innego bardzo silnego klubu, nie widzę powodu dla którego miałby jej nie przyjąć. Nikogo nie zdradził (był niechciany), nie przeszedł dla większych pieniędzy (miał zostać bezrobotny?). Zastanówcie się czasem.
Ocena Hleba jest moim zdaniem o jeden stopień za wysoka, sporo piłek trafił, do wielu nie doszedł, do tego zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem Valencji strzelając kompletnie beznadziejnie w dogodnej sytuacji.
Komentarze
0
Ocena Hleba jest moim zdaniem o jeden stopień za wysoka, sporo piłek trafił, do wielu nie doszedł, do tego zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem Valencji strzelając kompletnie beznadziejnie w dogodnej sytuacji.
0
Ja nie rozumiem o co wam chodzi. Barcelona go nie chciała, dostał ofertę z innego bardzo silnego klubu, nie widzę powodu dla którego miałby jej nie przyjąć. Nikogo nie zdradził (był niechciany), nie przeszedł dla większych pieniędzy (miał zostać bezrobotny?). Zastanówcie się czasem.
0
Nowa strona prezentuje się bardzo ładnie.
0
Jakość obrazu na justinie jest bardzo smutna, nie rozumiem jak można to oglądać...
Polecam TVUPlayer.
0
Ja nie rozumiem o co wam chodzi. Barcelona go nie chciała, dostał ofertę z innego bardzo silnego klubu, nie widzę powodu dla którego miałby jej nie przyjąć. Nikogo nie zdradził (był niechciany), nie przeszedł dla większych pieniędzy (miał zostać bezrobotny?). Zastanówcie się czasem.
0
Ocena Hleba jest moim zdaniem o jeden stopień za wysoka, sporo piłek trafił, do wielu nie doszedł, do tego zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem Valencji strzelając kompletnie beznadziejnie w dogodnej sytuacji.
0
Jakość obrazu na justinie jest bardzo smutna, nie rozumiem jak można to oglądać...
Polecam TVUPlayer.
0
Nowa strona prezentuje się bardzo ładnie.