O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 529
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 1

Komentarze

1

@adaminhoo tak za bezpośredni awans jest kasa nie pamiętam ile ale koło 4 baniek

0

@KamQiX według fcbarcelona.com to z Salzburgiem. Tak jest w terminarzu pewnie ktoś sobie pomylil

0

Widzieliście że w LM nie gramy z Benfika według terminarzu na tej stronie he he

Zobacz wszystkie

1

@adaminhoo tak za bezpośredni awans jest kasa nie pamiętam ile ale koło 4 baniek

0

Widzieliście że w LM nie gramy z Benfika według terminarzu na tej stronie he he

0

@KamQiX według fcbarcelona.com to z Salzburgiem. Tak jest w terminarzu pewnie ktoś sobie pomylil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?