22 stycznia 2025, 05:58
1
@adaminhoo tak za bezpośredni awans jest kasa nie pamiętam ile ale koło 4 baniek
14 stycznia 2025, 15:54
0
@KamQiX według fcbarcelona.com to z Salzburgiem. Tak jest w terminarzu pewnie ktoś sobie pomylil
14 stycznia 2025, 14:22
Widzieliście że w LM nie gramy z Benfika według terminarzu na tej stronie he he
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
@adaminhoo tak za bezpośredni awans jest kasa nie pamiętam ile ale koło 4 baniek
0
@KamQiX według fcbarcelona.com to z Salzburgiem. Tak jest w terminarzu pewnie ktoś sobie pomylil
0
Widzieliście że w LM nie gramy z Benfika według terminarzu na tej stronie he he
1
@adaminhoo tak za bezpośredni awans jest kasa nie pamiętam ile ale koło 4 baniek
0
Widzieliście że w LM nie gramy z Benfika według terminarzu na tej stronie he he
0
@KamQiX według fcbarcelona.com to z Salzburgiem. Tak jest w terminarzu pewnie ktoś sobie pomylil