0

Co ty myślisz ze Barca wygra lige ???

0

Gratuluje zwycięstwa ale liga należy dla Królewskich.

0

0

0

Pomimo porażki Mascherano podkreśla, że sprawy są w rękach piłkarzy. „Musimy zmierzyć się bezpośrednio z drużynami, które z nami rywalizują. Od tej chwili margines błędu jest praktycznie równy zeru. Od przyszłego tygodnia będzie nowy lider, a my postaramy się wywierać na nim presję.

0

Przykro stwierdzić, ale w takiej formie, zaprezentowanej szczególnie w drugiej połowie, Barcelona nie ma szans ani na mistrzostwo, ani - tym bardziej - na Ligę Mistrzów. Na stojąco nie da się wygrać żadnego spotkania, więc jeśli Gerardo Martino nie wstrząśnie zespołem, dwumecz z Manchesterem City może wyglądać gorzej niż zeszłoroczna potyczka z Bayernem.

0

Po czterech latach tułaczki Gerard wrócił do domu. Początkowo Katalończyk miał być piątym stoperem do gry, po Carlesie Puyolu, Gabrielu Milito, Martínie Cáceresie i Rafaelu Márquezie. - Moje marzenia się spełniły. Wspaniale jest powrócić do Barcelony. Kiedy odchodziłem, wiedziałem, że bardzo trudno będzie znów znaleźć się na Camp Nou. W zasadzie nie było dnia, bym o tym nie myślał. Z Manchesterem wygraliśmy Ligę Mistrzów. Mam nadzieję, że osiągnę to również w barwach Barcelony - powiedział „na dzień dobry" Gerard.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?