0

saskin - to spoko że łudzisz sie na Pato. hehehehehehehehh !!!!!!

Moim zdaniem jest to najbardziej utalentowany pilkarz Serie A i nie tylko bo naprawde jest on cholernie dobry. I nie mowie tego bo jestem kiicem Milanu ale dlatego ze taka poprostu jest prawda. Pozatym Pato na kazdym kroku mowi ze nigdzie sie nierusza i przyjscie Ibry do Mialnu jescze bardziej go motywuje zeby dalej grac w Milanie.

Mysle ze ostatnie godziny marcetta mogą byc bardzo interesujace bo zarowno Milan i Barca starają sie o "gwiazde" ManCity i reprezetacji brazylii - Robinho. Szanse są 5 na 50 , ale mysle jednak ze rozkaprysiony brazylijczyk wbierze Milan. Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?