Widze tutaj wiele krytycznych glosow zarowno w stosunku do Eto'o jak i do zarzadu. Nikt tak na prawde nie wie co dokladnie bylo zapisane w kontrakcie Sammiego, wiec nie mozna miec pretensji, lecz snuc domysly. Barca jako klub jest najblizszy naszemu sercu. Ok, ale zarzad tworza ludzie, tylko ludzie!!! I takie rzeczy jak oszczedzanie kasy to normalka, na kazdym kroku. Przyjmijce do wiadomosci ze ludzie nie sa swieci tym bardziej jak w gre wchodzi kasaka!
moim zdaniem gdyby -nie daj boze- ktorys napastnik doznal kontuzji to bojan czy pedro znakomicie zastapia starszych kolegow, a przeciez ich ogranie sie jest niesamowicie wazne dla ich rozwoju. poza tym ich umiejetnosci pozwola na gre w nie tylko w tych meczach "latwych" ale takze w pozaznym spotkaniu.
Widze tutaj wiele krytycznych glosow zarowno w stosunku do Eto'o jak i do zarzadu. Nikt tak na prawde nie wie co dokladnie bylo zapisane w kontrakcie Sammiego, wiec nie mozna miec pretensji, lecz snuc domysly. Barca jako klub jest najblizszy naszemu sercu. Ok, ale zarzad tworza ludzie, tylko ludzie!!! I takie rzeczy jak oszczedzanie kasy to normalka, na kazdym kroku. Przyjmijce do wiadomosci ze ludzie nie sa swieci tym bardziej jak w gre wchodzi kasaka!
Zlatan to swietny zawodnik i pasowalby do Barcy, moglby sie w komponowac w filozofie Pepa. Jest silny, wysoki a przy tym swietny technicznie, piekielnie mocne uderzrnie i swietna gra w powietrzu ale... za te pieniadze wole lahma i riberiego :)
Moim zdaniem to kawalek bez jaj w stylu grup rockowych ktorych naplodzilo sie tyle ze glowa boli i nie nadaje sie na hymn!!! nie bede sie wyrazal o muzycznej stronie tego 'dziela'...hymn powinien byc nastrajajacy do walki a nie wywolujacy wzruszenia...;)
Komentarze
0
Widze tutaj wiele krytycznych glosow zarowno w stosunku do Eto'o jak i do zarzadu. Nikt tak na prawde nie wie co dokladnie bylo zapisane w kontrakcie Sammiego, wiec nie mozna miec pretensji, lecz snuc domysly. Barca jako klub jest najblizszy naszemu sercu. Ok, ale zarzad tworza ludzie, tylko ludzie!!! I takie rzeczy jak oszczedzanie kasy to normalka, na kazdym kroku. Przyjmijce do wiadomosci ze ludzie nie sa swieci tym bardziej jak w gre wchodzi kasaka!
0
tak, brakuje kogos w tym zespole zdecydowanie!!! INIESTY!!!
0
moim zdaniem gdyby -nie daj boze- ktorys napastnik doznal kontuzji to bojan czy pedro znakomicie zastapia starszych kolegow, a przeciez ich ogranie sie jest niesamowicie wazne dla ich rozwoju. poza tym ich umiejetnosci pozwola na gre w nie tylko w tych meczach "latwych" ale takze w pozaznym spotkaniu.
0
Muszu
Prawdopodobnie jest to jedna z czesci Walkirii Richarda Wagnera. ale pewnosci nie mam;)
gol Iniesty...nie moge powstrzymac euforii gdy to ogladam, a minelo juz tyle czasu!!!
0
Maleńki jesteś WIELKI :D
0
Widze tutaj wiele krytycznych glosow zarowno w stosunku do Eto'o jak i do zarzadu. Nikt tak na prawde nie wie co dokladnie bylo zapisane w kontrakcie Sammiego, wiec nie mozna miec pretensji, lecz snuc domysly. Barca jako klub jest najblizszy naszemu sercu. Ok, ale zarzad tworza ludzie, tylko ludzie!!! I takie rzeczy jak oszczedzanie kasy to normalka, na kazdym kroku. Przyjmijce do wiadomosci ze ludzie nie sa swieci tym bardziej jak w gre wchodzi kasaka!
0
Zlatan to swietny zawodnik i pasowalby do Barcy, moglby sie w komponowac w filozofie Pepa. Jest silny, wysoki a przy tym swietny technicznie, piekielnie mocne uderzrnie i swietna gra w powietrzu ale... za te pieniadze wole lahma i riberiego :)
0
Moim zdaniem to kawalek bez jaj w stylu grup rockowych ktorych naplodzilo sie tyle ze glowa boli i nie nadaje sie na hymn!!! nie bede sie wyrazal o muzycznej stronie tego 'dziela'...hymn powinien byc nastrajajacy do walki a nie wywolujacy wzruszenia...;)
0
adrian_9243
Twoj dziecinny komentarz powalil mnie na kolana. nie pozostaje mi nic innego jak zgodzic sie z przedmowcami i sie z Ciebie smiac :)
0
otoz to :) zaczela sie droga do 3 trofeow oby Iniesta mogl zagrac w rzymie!