15 kwietnia 2012, 18:30
0
Czym starszy tym głupszy..
2 marca 2012, 23:55
jesteśmy *
28 grudnia 2011, 22:20
A Cassilas napisał na swoim Facebooku że po tym sezonie odchodzi z Realu :D
22 grudnia 2011, 13:56
i dobrze, myślę że NeymaR nie jest potrzebny Barcelonie, tym bardziej że chcą dać za niego 60 milionów.
17 maja 2011, 21:32
czyli adidas czy nike?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Czym starszy tym głupszy..
0
jesteśmy *
0
A Cassilas napisał na swoim Facebooku że po tym sezonie odchodzi z Realu :D
0
i dobrze, myślę że NeymaR nie jest potrzebny Barcelonie, tym bardziej że chcą dać za niego 60 milionów.
0
czyli adidas czy nike?
0
i dobrze, myślę że NeymaR nie jest potrzebny Barcelonie, tym bardziej że chcą dać za niego 60 milionów.
0
jesteśmy *
0
czyli adidas czy nike?
0
Czym starszy tym głupszy..
0
A Cassilas napisał na swoim Facebooku że po tym sezonie odchodzi z Realu :D