Acidofil
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wreszcie...
Przyda nam się dobry obrońca. Mam nadzieję że po jego powrocie nasza obrona bedzie sie lepiej spisywala w lidze mistrzow.
0
Popieram zdanie Laporty
Mam nadzieję że nasza forma na 2 najbliższe mecze będzie taka jak wypowiedz pana Laporty.
czyli zaje*ista ;]
Veb
0
Wcale nie zgadzam się z Messim. Każdy wiedział że wLyonie nie bedzie łatwo.
Remis to dobry wynik przed meczem rewanżowym, który powinniśmy rozegrać spokojnie, zmobilizowani.
Mam nadzieję że na Camp Nou nasi zawodnicy dadzą popis świetnego footbalu.
Visca el Barca
0
Moim zdaniem Eto'o jest bardzo dobrym napastnikiem, ale w ostatnich dwóch meczach sie niepopisał...
No ale każdy ma słabsze momenty w swoim życiu.
Visca del Barca
0
Ja uważam, że VV zasługuje na miejsce w Barcelonie.
Krytyka ze strony mediów, kibiców... Facet się tylko denerwuje, a nie powinien.
Musi potraktować ją mobilizująco i postarać się o lepszą grę.
W 100% zgadzam się z lincolnem25
i jeszcze słowo do: lopezik
to co ty mówisz to nie jest krytyka tylko obrażąnie.
Zauwaz, że VV wiele razy ratował Barcelonę.
Powinniśmy zwracać uwage także na dobre interwencje naszego bramkarza.