AdRi4n0 RMCF
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
[edit]
0
no jak zwykle polski klub dostaje manto w LM. Szkoda na to patrzeć ale widać że piłkarsko jesteśmy 10 lat za europą i w polskim futbolu zdarząją sie tylko wyjątki czyli piłkarze ktorzy lecą za kasą do zagranicznych przeciętniaków
0
Wisłą dostaje lanie bo w studiu jest ten człowiek nieszczęście Szczęsny. Wielki spec chyba od bierek elektrycznych pod wodą