Adaśku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
mod
0
Nagroda jest za ostatni cały sezon, czy ten też się liczy?Jak za tamten sezon to Messi delikatnie nie zasłużył na tą nagrodę. Ale jestem pewien, że w tym sezonie zostawi wszystkich daaaaaaleko w tyle ;]
0
Nie dość, że hiszpan, nie dość, że ograny w Anglii, to ma jeszcze jedną cechę - ANTYMADRIDISTA ;D
0
Mnie wczoraj zaskoczył ten, na którego nigdy nie można liczyć - Henry. Dużo biegał, starał się jak mógł, no ale efekt jest jaki jest.Choć być może wygląda tak dobrze tylko i wyłącznie na tle wczorajszego występu Bojana.Oby nie...
0
Świetnie krył go ten obrońca ;D
0
Skąd masz mecz z polskim komentarzem?
0
Dałoby radę to wstawić jako torrent?
0
Nie można tego wrzucić na jakieś speedyshare czy megaupload?
0
Tylko nie on!Szybkość to nie wszystko!Ten dzieciak nie myśli na boisku, skrzydłowy typu "kopnę do przodu i dobiegne".Oglądałem bodajże Railways Cup (nie pamiętam nazwy), w każdym bądź razie to było w Rosji.Oglądałem go przez cały turniej i doszedłem do wniosku, że jest jeszcze dosyć "pustym" 20-latkiem.