AdamD
Dołączył/a: sierpień 2023
Łomża
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@SelloutCrowd ale człowieku jesteś żenujący
5
Płacą klauzulę i jesli Fermin chce to odchodzi nie płacą nie odchodzi. I to jest koniec tematu. Jak go sprzedamy za 40 to za chwilę będą chcieli Pedriego kupic za 50.
0
Tak naprawdę to on najostrzejszym ołówkiem w piórniku nie jest. W tym sezonie w Athleticu błyszczał jak buty tynkarza także wielkiej straty nie będzie. A co jest w mojej ocenie bardzo ważne to zaoszczędzimy kasę i nie nabędziemy rozkapryszonego gówniarza.
0
@paquito88 Nie denerwuj się tak. Każdy ma prawo do swojej opinii.
0
@masik86 W mojej ocenie nie na maksa ale dobrze sie różnić. Czekam na przepracowanie przez Gaviego pełnego okresu przygotowawczego miedzy sezonami i wtedy zobaczymy co Flick może z niego wyciagnąć. Co najważniejsze ma serducho do walki i dba o kolegów (ostatnia akcja z Valverde). Ktoś porównywał go do Fatiego w mojej ocenie nie ten mental i nie tam miłośc do klubu.
20
Szybciej Deco pożegna sie z klubem niż Gavi. Przecież ten chłopak to całym sercem i duszą jest z drużyna i dla drużyny.
8
Zbigniew Boniek z Pana to taki znawca jak i trener reprezentacji.
0
@manolis1 nie żarcik tylko obiektywna ocena
0
Czy ktoś może posiada informacje co z przerejestrowanie Gaviego
3
Bardzo dobra decyzja i dla niego i dla klubu. albo sie odrodzi albo go pożegnamy.