O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3715
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 29

Komentarze

3

Ale kiedyś z praw tv było około 40 mln A dziś 163 mln więc jasne że ceny poszły w górę

2

Barca na boisku wygląda jak statyści, PSG potrafiło dużo biegać, dwoić się lub nawet troić a Barca wygląda jakby czekała na zwycięstwo za samą nazwę

2

hmm Liga Mistrzów, 6 bramek z szwedzką drużyną, brak Ronalda na euro, w finale i półfinale LM, przez brak rozumiem słaby mecz a te były bardzo słabe. Wiem ze to reklama itp. ale grizmann bardziej zasłużył

3

To nie wina Portugalii tylko idioty który wymyślił taką formę euro. Już lepiej było zrobić na 32 drużyny i po 2 z grupy żeby wyszły.

15

Griezmann ma o jedną więcej

Zobacz wszystkie

15

Griezmann ma o jedną więcej

4

Jeszcze chwile i zostaniemy ostatnim europejskim wielkim klubem którym nie będą rządzić araby xD

3

To nie wina Portugalii tylko idioty który wymyślił taką formę euro. Już lepiej było zrobić na 32 drużyny i po 2 z grupy żeby wyszły.

3

Ale kiedyś z praw tv było około 40 mln A dziś 163 mln więc jasne że ceny poszły w górę

2

Barca na boisku wygląda jak statyści, PSG potrafiło dużo biegać, dwoić się lub nawet troić a Barca wygląda jakby czekała na zwycięstwo za samą nazwę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?