0

Nie popularna opinia ale wolałbym rolanda od początku za cubarsiego , który ostatnio się po prostu nie prezentuje dobrze , a nasz czołg przynajmniej w pojedynkach powietrznych nam pomoże

0

Przy takim wyniku odpoczynek dla dżamala i pedriego obowiązkowy

2

Goat nic więcej

1

Za 10 lat to może idealnie na otwarcie będzie rugby

0

Wiem , że może to być za wcześnie ale trzeba w niedalekiej przyszłości rozważyć Jana Virgila. Chłop jest przekotem

0

Ten budynek miałby być obok nowego camp nou?

0

rekin na poratowanie. Jest tragedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?