0

jak wspomniał kolega powyżej, Leo Messi droga do szczytu. Według mnie to bardzo interesująca postać, znajdziesz wiele filmików na yt o jego życiu, ostatnio oglądałem, tylko, że był w jęz. hiszpańskim.

0

Niech sobie chłopak odpocznie. Zdrowie jest najważniejsze i trzeba o nie dbać, coś wiem o tym...

0

To jest niemożliwe :) heh

0

Masz racje.Jestem tego samego zdania, co ty. Uważam, że od ludzi pełnych nienawiści i internetowych bohaterów , nie da się uciec, oni są na każdej stronie. Najlepiej nie zwracać na nich uwagę. Poza tym z głupotą się nie walczy, bo ma przewagę.

0

napiszę tylko tyle, że szkoda i to bardzo...

0

Moim zdaniem na 5:) 6 nie lubię stawiać:) hehe

0

chłopiec ten*


Dobrze, że marzenia nic nie kosztują!:)

0

Masz rację, chłopka ten pewnie ma rozdwojenie jaźni, funkcjonuje w odległej krainie fantazji. Pochylmy się nad nim z troską i nie obrażajmy go!:)

0

haha rozbawiłeś mnie gościu. Dobrze, że marzenia nic nie kosztują.

0

Nikt tu nikogo nie obraża. Jeśli ktoś chce powiedzieć, że wierzy, niech to mówi.

0

Widzę, że masz problemy z samym sobą(użyje tu eufemizmu) ... Po jaki grom to wklejasz?

0

Weź śmiecić gdzieś indziej, bo to irytujące się robi.

0

@Gapman- też mam taką nadzieję, to byłoby nie sprawiedliwe.
Poza tym jeśli te proroctwa się spełnią to dla mnie to będzie załamka. Uważam, że Thiago, jak i Villa powinni pobyć jeszcze w tej drużynie.

0

Masz rację!

0

żeby czasami te slowa czkawką Cie się nie odbiły. Widać, że z ciebie wielki fan... Skoro tak bardzo lubisz Messiego, to powinieneś brać z niego przykład "człowiek nawet jeśli jest odpowiedzialny za swój los to nigdy w 100%" mówi Ci to coś? lub "Pieniądze nie są najważniejsze. Prawdziwą wartość ma tylko to, jacy jesteśmy w środku. Ludzie nigdy nie powinni tracić pokory. Ja nie jestem kimś lepszym, czy gorszym tylko dlatego, że coś posiadam. Nie jestem też kimś ważniejszym z tego powodu. " Skoro uważasz inaczej nie powinieneś nazywać się jego fanem. Pozdrawiam i życzę Tobie, abyś się mocno zastanowił nad sobą....

0

@dzefrej234 Neymara prawdopodobnie Twoje marzenie się nie spełni, nie tylko Twoje. Neymara ma nie być.

0

tak, troszkę drogo...

0

destro ja tak pochopnie nie oceniłbym człowieka po tym, jaką szkołę ukończył, czy też jej nie ukończył. Wybrał taką drogę, a nie inną. Inteligencja nie zawsze równa się mądrości. Dobry piłkarz taki jak Messi musi również być inteligentny. Wciągu sekundy, a nawet nie, musi wiedzieć co zrobić z piłką.


Niektórzy po studiach nie posiadają tyle inteligencji, co człowiek po zawodówce, czy jakiejkolwiek szkole średniej. Chociaż w ich świadomości panuje myśl, że są najinteligentniejsi i nieomylni, a wcale tak nie jest.

0

sant11, Chyba człowieku się nie wyspałeś, bo piszesz takie głupoty.
W taki sposób nie mówi się o dzieciach. Poza tym uroda się nie liczy, tylko wnętrze człowieka. Jak będzie się miał taki charakter, jak Leo to będzie dobrym człowiekiem. Osobiście uważam, że Messi to nie tylko bardzo dobry piłkarz, ale bardzo dobry człowiek, którego doceniać się powinno nie tylko na boisku, ale też poza nim.


A czy jest "grubaskiem" może się tak wydawać, ale chce Wam powiedzieć, że większość dzieci tak wygląda. Zacznie chodzić to na pewno się zmieni.

0

Niech zdrowieje i wraca najszybciej, jak to możliwe!:)
Pozdro dla wszystkich, prawdziwych fanów FC Barcelony!:)

0

bo Neutralny ma jakiś problem z samym sobą, ale nie w moim typie jest obrażanie ludzi takiego pokroju, jak on. Jedyną rzeczą, którą pozostaje nam zrobić to mu współczuć. Być może chłopaczyna nie może się z tym pogodzić, że jego cr7 może jedynie czyścić buty Messiemu. Messi takich, jak on wciąga nosem. :P

0

poza tym, bez żadnych wygranych, byliby dla mnie najlepsi. Barca na zawsze!:)

0

Teraz to ja już nie wiem, czy mogę pogratulować:) Napiszę tak, fajnie, że Barca jest znowu najlepsza!!!:)

0

Nie jestem zagorzałym fanem piłki nożnej, ale FC Barcelonę lubię, uważam, że to najlepszy klub. Najbardziej cenie sobie właśnie Messiego, gdyż jest osobą pełną podziwu, nie tylko na boisku, ale i w życiu. Podziwia go za całokształt, wielkoduszność i szlachetność. Jest osobą pełną podziwu. Szacun dla niego!!:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?