Adamski69
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Pruszcz Gdański
11 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Piękne czasy
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/80396124_2865345750142277_1018533373779378176_n.jpg?_nc_cat=100&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=PZ-7yGOl2bwAQkedgpuhHgvLMgpT85JM6nTcU0nfD0OF9QW4fLmQdn1pw&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=e2509fc72fbb88ee92ed09eb3b1d51a0&oe=5EAD0E54
0
@Chwytliwy jeszcze chwila, dam Ci znać!
5
Kto przynosi prezenty na Podlasiu?
.
.
.
Dlamniekołaj
Hehehe
32
Chupa Chups hehe
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/80775935_2863107590366093_760625913414025216_o.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=EVRAI-pUDTYAQl8coO5ObZbAaixe30EvlWo-Sx4JGEtPPnScgo1_p3iMA&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=64b8192859a2570b7953baa27f8479e6&oe=5E6621CE
20
Suarez to jest najbardziej nieobliczalny zawodnik na świecie. Szkoda, że jest tak nieregularny i nie wiadomo czego i kiedy się od niego spodziewać.
0
107 skoczyć, żeby być liderem. To niezły wiatr XD
33
Uwielbiam automatyczne tłumaczenia
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/80088176_482826125945072_1696653089991294976_n.jpg?_nc_cat=103&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=F2lHysSoLz4AQkdrh29s9uiN6LUAKfYCug3FQmD9WkifV1ENyCJzqQc7A&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=a4130dda55aef87cdb42a62090342a19&oe=5EB2FEC6
66
Coś pięknego
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/79994325_2721316691270726_6165327108462608384_n.jpg?_nc_cat=102&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=p2QXHnuDe0wAQkc-CYzRr0MrQCXyPrCKeFR01Hhi58TPYsgiu07jF3THA&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=86c28ec5258c218a7c5e60e6af02a04a&oe=5E7C82AE
1
@Odesseiron mam wytatuowaną kropkę pod lewym okiem. Mówi Ci to coś kolego?
2
@Szicek10 we Wronkach najlepszy jest zdecydowanie kryminał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Brawo dla Aleixa od naszych kibiców. Nie wyszła mu przygoda u nas, ale jakoś zawsze lubiłem tego zawodnika ;)
2
Luis chyba sam niedowierzał, że zszedł
1
@NeroTFP @mrboom to z emocji, poprawione :P
1
Stoch wygrywa konkurs w Engelbergu! Brawo Kamil!
3
Już się nie mogę doczekać na wiosen tych ważnych bramek wyjazdowych Suareza w LM :D
2
Znowu pudrowanie trupa (:
0
@ProMILs Valencia powinna walczyć oczywiście!
3
I ja się zapytam, po czym oni do cholery mają być zmęczeni, że cały czas się o tym słyszy, skoro za każdym razem w drugiej połowie się zaczyna dreptanie i oddawanie inicjatywy przeciwnikowi?
0
Znowu ten smarkacz ratuje Bayern xd
58
Lipsk z Augsburgiem rozsadzeni jak na wigilii klasowej XD
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/80767853_973015836418115_2552384865127366656_o.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=J_GwtfaHXZsAQk0kx-WCvP6oxPsLcaHVuwE18xbc5mIEdCvXTbao_4dUg&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=0ec32fc998abd756a55bd3d496617a98&oe=5E712B14
6
Zwróćcie uwagę na pressing Alenii. To tak się da? :D
11
Kierowca został zatrzymany przez policjanta.
Kierowca: "O co chodzi?"
Policjant: "Jechał pan co najmniej 90 km/h w terenie zabudowanym."
Kierowca: "Skądże, jechałem równe 50."
Żona: "Kochanie, przecież jechałeś 110!"
(Kierowca rzuca żonie gniewne spojrzenie.)
Policjant: "Otrzyma pan również mandat za uszkodzone światła stopu."
Kierowca: "Nie miałem pojęcia, że są uszkodzone."
Żona: "Kochanie, przecież miałeś je naprawić wieki temu!"
(Facet znowu rzuca żonie gniewne spojrzenie.)
Policjant: "Zauważyłem również, że nie zapiął pan pasów."
Kierowca: "Rozpiąłem je jak pan podchodził."
Żona: "Przecież ty nigdy nie zapinasz pasów kochanie."
Kierowca odwraca się do żony i krzyczy: "ZAMKNIJ SIĘ WRESZCIE!"
Policjant pyta się żony: "Czy mąż zawsze tak na panią krzyczy?"
Żona: "Nie, tylko wtedy gdy jest pijany."
0
Kogo wybierasz do swojego zespołu?
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/80105217_1220813401456411_6096461735982530560_o.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=UsjtAl6Up1EAQmDSixv5oA-PgUWxvJEn5IRFtrlPBx_CQIpvdeL8DJHvQ&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=acdbbb3f19362175dcd696c34ba0a64a&oe=5E72B5BD
1
@SuperPatsonFCB otóż to, nie trawię typa, jak duża część ludzi chyba tutaj? A czemu? Wystarczy obejrzeć kilka spotkań Barcelony by poznać odpowiedź. Klasy nie kupisz, niestety.
8
@escarabajo jeśli ktoś nie jest kibicem Barcelony, to nie da się lubić Alby. Niestety
4
Słodki Jezu, gdyby to trafił... Ja Morant i jego próba wsadu dzisiaj w nocy.. Przypominam, że to rookie - rocznik 1999!
57
City vs Leicester dziś. Fani Liverpoolu:
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/80191492_489313798371692_8025206260125138944_n.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=XoavKc2-yTsAQldLY0mUn1BSq4VcJG4jz3Rj2ikkOWVwuDnX5M0mDCHfw&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=af1f326cdb771242b7690c180ded7f10&oe=5EB171A2
15
I tak to powoli sobie leci
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/80191493_1390498487798946_890815069464559616_o.jpg?_nc_cat=103&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=eyZ4oBWo-joAQlQEY1aDXd6sZ9mkIWXB8ZUIsmnke3-m527Jd_AlfQ3Zw&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=66724d5398e1c93c41189ae6e1fa67f6&oe=5EAE8FAE
15
Ciekawe jakby u nas takie zestawienie zrobić....
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/80108683_577943896322628_3552256618890526720_n.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=V_-2KGzcuYUAQlHlTyey_l3u7qLPXd4-wktWMpNj0ZgkxN2HuBQGAi9vA&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=f5018ec1caa30262e1a5a5042041ed4d&oe=5E7572D1