0

@Chwytliwy jeszcze chwila, dam Ci znać!

5

Kto przynosi prezenty na Podlasiu?
.
.
.
Dlamniekołaj

Hehehe

20

Suarez to jest najbardziej nieobliczalny zawodnik na świecie. Szkoda, że jest tak nieregularny i nie wiadomo czego i kiedy się od niego spodziewać.

0

107 skoczyć, żeby być liderem. To niezły wiatr XD

1

@Odesseiron mam wytatuowaną kropkę pod lewym okiem. Mówi Ci to coś kolego?

2

@Szicek10 we Wronkach najlepszy jest zdecydowanie kryminał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Brawo dla Aleixa od naszych kibiców. Nie wyszła mu przygoda u nas, ale jakoś zawsze lubiłem tego zawodnika ;)

2

Luis chyba sam niedowierzał, że zszedł

1

@NeroTFP @mrboom to z emocji, poprawione :P

1

Stoch wygrywa konkurs w Engelbergu! Brawo Kamil!

3

Już się nie mogę doczekać na wiosen tych ważnych bramek wyjazdowych Suareza w LM :D

2

Znowu pudrowanie trupa (:

0

@ProMILs Valencia powinna walczyć oczywiście!

3

I ja się zapytam, po czym oni do cholery mają być zmęczeni, że cały czas się o tym słyszy, skoro za każdym razem w drugiej połowie się zaczyna dreptanie i oddawanie inicjatywy przeciwnikowi?

0

Znowu ten smarkacz ratuje Bayern xd

6

Zwróćcie uwagę na pressing Alenii. To tak się da? :D

11

Kierowca został zatrzymany przez policjanta.
Kierowca: "O co chodzi?"
Policjant: "Jechał pan co najmniej 90 km/h w terenie zabudowanym."
Kierowca: "Skądże, jechałem równe 50."
Żona: "Kochanie, przecież jechałeś 110!"
(Kierowca rzuca żonie gniewne spojrzenie.)
Policjant: "Otrzyma pan również mandat za uszkodzone światła stopu."
Kierowca: "Nie miałem pojęcia, że są uszkodzone."
Żona: "Kochanie, przecież miałeś je naprawić wieki temu!"
(Facet znowu rzuca żonie gniewne spojrzenie.)
Policjant: "Zauważyłem również, że nie zapiął pan pasów."
Kierowca: "Rozpiąłem je jak pan podchodził."
Żona: "Przecież ty nigdy nie zapinasz pasów kochanie."
Kierowca odwraca się do żony i krzyczy: "ZAMKNIJ SIĘ WRESZCIE!"
Policjant pyta się żony: "Czy mąż zawsze tak na panią krzyczy?"
Żona: "Nie, tylko wtedy gdy jest pijany."

1

@SuperPatsonFCB otóż to, nie trawię typa, jak duża część ludzi chyba tutaj? A czemu? Wystarczy obejrzeć kilka spotkań Barcelony by poznać odpowiedź. Klasy nie kupisz, niestety.

8

@escarabajo jeśli ktoś nie jest kibicem Barcelony, to nie da się lubić Alby. Niestety

4

Słodki Jezu, gdyby to trafił... Ja Morant i jego próba wsadu dzisiaj w nocy.. Przypominam, że to rookie - rocznik 1999!


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?