1

Komentarz usunięty

26

Nie mogę się doczekać już dziś oglądania, jak Suarez się kopie po czole i przewraca się o własne nogi

1

Nie zapomnijcie, że dziś w nocy godzinę po 2:00, zegary powinny wskazywać 3:00.

1

O jaaa, co ja znalazłem.. Kto kiedyś miał też Sony Ericsson i miał taki dzwonek? Niby głupie 15 sekund, a tyle wspomnień... Wysyłanie piosenek na podczerwień.. piękne czasy..


0

@MesQueUnClub_87

Jasne, pewnie razem z Heynenem makowca wpierdzielacie :D

6

@ViscaBarca123

Od jakiegoś czasu zdecydowanie bardziej emocjonują mnie mecze naszych siatkarzy niż Barcelony. Niestety.

0

Weźcie też pod uwagę, że nie gramy z byle kim. Nie bez powodu Rosja przegrała 1:3 z nimi..

3

@Krzychu1899

Boże, ale wy krótkwzroczni jesteście

4

Czy to w skokach narciarskich, czy siatkówce, denerwują Ci Słoweńcy

0

@kenneth99

Sprzedać ich póki coś warci

1

@Rewolucja123

Ty nie wiesz ile Eden ma na koncie.. A wiesz kto ma? Popatrz na pierwsze 2 słowa wypowiedzi :D

1

@ViscaBarca123

Z jednej strony mega statystka, bo pokazuje, że naprawdę objawia nam się perełka. A z drugiej strony smutne i pokazuje - choć nie aż tak jak jego gra - totalny zjazd piłkarza...

137

Spytałem koleżankę czy może mi podać gazetę. Odpowiedziała:
- weź mojego ipada, mamy XXI wiek.
Ten pająk nawet się nie zorientował co go trafiło.

0

@adambądkowski93

Szkolny błąd dać się tak podpuszczać :D

16

OSTR? Co jest grane? :D


55

Gennaro Gattuso:
„Kiedy przegrałem mecz, załamywałem się z frustracji. Dzisiaj gracze przegrywają, robią selfie i umieszczają je w Internecie. Robi mi się niedobrze”.

2

Oxford United 4:0 West Ham United

Mhm

0

@Jordi10

Myślę, że czasem sobie Barto tutaj wejdzie i poczyta w wolnej chwili. Ba, chodzą ploty, że chłop ma nawet premium

1

@Encore

Dumni po porażce, wierni po zwycięstwie

0

@Mesi12

King jest jeden i zwą go Messi Leo

9

@Socjopata

Vinicius niedługo może mieć kłopoty, już ma kłopoty

14

Ten Rodrygo to jest fajny chłopak, elegancki chłopak

3

@fajny_football

Absolutnie do Nelsona nic nie mam, ale to jak dla mnie zupełnie o niczym nie świadczy.

0

Zniszczeni 2:1, tak jest!

3

Ta, zaraz Busquets będzie strzelał wolne jeszcze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?