Adamski69
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Pruszcz Gdański
11 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to nie do mnie tak, do mnie nie..
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/71169299_1746506365480197_406132760344788992_n.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQnEC6EmcbCuOPVUBDsQZcqo8V6Yr6QGFsSKw-V5U8tcNioYkfotN9_H7vzoiNrman4&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=32ac09e847bd5a4aa58adef8a87d2504&oe=5E2FD773
1
Komentarz usunięty
26
Nie mogę się doczekać już dziś oglądania, jak Suarez się kopie po czole i przewraca się o własne nogi
1
Nie zapomnijcie, że dziś w nocy godzinę po 2:00, zegary powinny wskazywać 3:00.
1
O jaaa, co ja znalazłem.. Kto kiedyś miał też Sony Ericsson i miał taki dzwonek? Niby głupie 15 sekund, a tyle wspomnień... Wysyłanie piosenek na podczerwień.. piękne czasy..
93
Reklama dźwignią handlu part 266373
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/69725232_2635475029850620_278695703373414400_n.png.jpg?_nc_cat=110&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQmvVHU2fbbi3_Hg1qFYUQ-umrVXn0siZWTwGvlKurNhYmdBmWGRlbIqStJ4qPat2qw&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=68af9e81cfa3a6cdc60ab85640b8a6d1&oe=5E2B2193
23
To United to ma ciężko w tym Manchesterze
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/71320018_1297700983745364_2147928975979053056_n.png.jpg?_nc_cat=111&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQmzJPkdozetlT_lSSm5mW4OtYfbHgfXBG7JcYacrVK5QPs1GKIRK1W1e_l-Q7XShag&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=b95ab3516d9d7fc21df48dfc1f89085c&oe=5E3A79C2
0
@MesQueUnClub_87
Jasne, pewnie razem z Heynenem makowca wpierdzielacie :D
6
@ViscaBarca123
Od jakiegoś czasu zdecydowanie bardziej emocjonują mnie mecze naszych siatkarzy niż Barcelony. Niestety.
0
Weźcie też pod uwagę, że nie gramy z byle kim. Nie bez powodu Rosja przegrała 1:3 z nimi..
3
@Krzychu1899
Boże, ale wy krótkwzroczni jesteście
4
Czy to w skokach narciarskich, czy siatkówce, denerwują Ci Słoweńcy
0
@kenneth99
Sprzedać ich póki coś warci
1
@Rewolucja123
Ty nie wiesz ile Eden ma na koncie.. A wiesz kto ma? Popatrz na pierwsze 2 słowa wypowiedzi :D
1
@ViscaBarca123
Z jednej strony mega statystka, bo pokazuje, że naprawdę objawia nam się perełka. A z drugiej strony smutne i pokazuje - choć nie aż tak jak jego gra - totalny zjazd piłkarza...
137
Spytałem koleżankę czy może mi podać gazetę. Odpowiedziała:
- weź mojego ipada, mamy XXI wiek.
Ten pająk nawet się nie zorientował co go trafiło.
37
Szanuję
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/71287774_2179804408786377_7720141536318455808_n.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQkzY0DJmiIKztJ1uMEZbjU7Pyr5duAOuamHdpQWt8uVLDRnIdMgddL0U_GMgLGeUZs&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=d5bfdca69914258749d93ec5a8c72c61&oe=5DF1F122
0
@adambądkowski93
Szkolny błąd dać się tak podpuszczać :D
16
OSTR? Co jest grane? :D
55
Gennaro Gattuso:
„Kiedy przegrałem mecz, załamywałem się z frustracji. Dzisiaj gracze przegrywają, robią selfie i umieszczają je w Internecie. Robi mi się niedobrze”.
2
Oxford United 4:0 West Ham United
Mhm
0
@Jordi10
Myślę, że czasem sobie Barto tutaj wejdzie i poczyta w wolnej chwili. Ba, chodzą ploty, że chłop ma nawet premium
1
@Encore
Dumni po porażce, wierni po zwycięstwie
0
@Mesi12
King jest jeden i zwą go Messi Leo
14
Morata dzisiaj:
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/72274912_1296642110517918_946453312767524864_n.jpg?_nc_cat=104&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQmd__5J2gMfHj7xCi0ZIIuGcKt1ng7sumWljeR55L0661tlTWyEsbIfxuLM-rN2TdU&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=1b1520453bd1b532d09214e7b5e2ab2c&oe=5E0255C6
9
@Socjopata
Vinicius niedługo może mieć kłopoty, już ma kłopoty
14
Ten Rodrygo to jest fajny chłopak, elegancki chłopak
3
@fajny_football
Absolutnie do Nelsona nic nie mam, ale to jak dla mnie zupełnie o niczym nie świadczy.
0
Zniszczeni 2:1, tak jest!
3
Ta, zaraz Busquets będzie strzelał wolne jeszcze :D