Adamski69
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Pruszcz Gdański
11 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam tylko nadzieję, że jeśli będzie sytuacja, że będziemy wygrywali dziś w 60 minucie 3-0, to nie zobaczę na boisku Suareza, który wejdzie i zacznie się potykać o swoje nogi.. (:
0
Dziwnym trafem wszyscy nasi piłkarze wypowiadają się o naszym trenerze w samych superlatywach.
1
Ja to bym rzekł, że z tak kopiącymi się po czole Busquetsem, Suarezem i Coutinho wygranie LM to byłoby dopiero wydarzenie i osiągnięcie Ernesto
21
Wąż pożerający kangura - natura w czystej postaci.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/51985889_2304900229747120_6332412726530277376_n.jpg?_nc_cat=110&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=1de02f95ef246f4d7ef41b38e53d6152&oe=5CFBEDB5
0
Szanse są 50:50, Gortat by chciał, Golden State nie
14
Złoto! :D
1
Pierwszym państwem, w którym leczenie odbywałoby się przy pomocy MDMA (ekstazy) jest Izrael. Leczony będzie w ten sposób stres pourazowy.
Jak na razie jest to eksperyment, juz zgłosiło się 50 osób cierpiących na PTSD. Pacjenci będą przyjmować MDMA pod stałym nadzorem specjalistów w ciągu 15 sesji psychoterapeutycznych.
Jeśli testy przebiegną pomyślnie, to juz za dwa lata mozna spodziewać się, że będzie to regularna terapia.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/51700508_2303690016534808_5881237394316853248_n.jpg?_nc_cat=101&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=a1851ce6b5387591bac2da3ff80bb430&oe=5CF602E5
0
Najlepszy!
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/51978493_2203525556403943_3191845052427010048_n.jpg?_nc_cat=111&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=1098e082f67528ea5e7f7dbed0628bc0&oe=5CFCA15A
40
Śmieszy cały czas :v
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/51682620_2023005981333348_1146550917055643648_n.jpg?_nc_cat=103&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7c0a98c1095057f7d4bdafd53a70c340&oe=5CF333C2
7
Jakie życie jest kruche..
Moja ciocia, siostra mojej babci dowiedziała się jakiś miesiąc temu, że ma raka płuc. Obie moje babcie mieszkają na południu Polski, ciocia mieszka niedaleko, dosłownie kilka kilometrów. Z racji, że mam małego brata, a ciocia była opiekunką przez całe życie, to praktycznie większość dzieciństwa opiekowała się moim małym bratem w domu, wiadomo rodzice pracują, a ciocia normalnie przy okazji zarabiała, sytuacja korzystna dla obu stron. My mamy bardzo zaufaną osobę, a ciocia małe dziecko, które traktowała jak swojego wnuczka, bo sama wnuków niestety nigdy mieć nie mogła. Wiecie, jak to jest, brak czasu, różne sprawy na głowie. Nie byłem w stanie na chwilkę wpaść nawet do chorej cioci i zobaczyć, co u niej, jak postępuje choroba. W sobotę coś mnie tknęło i pojechałem do niej. Wyglądała naprawdę źle, choroba bardzo szybko postępowała. Ona leżała w domu, zajmował się nią wujek, przychodziła też pielęgniarka. Poczułem, że to cholernie niesprawiedliwe, że tak pozytywna kobieta musi przez takie coś przechodzić. Dziś rano dowiedziałem się, że ciocia zmarła, dużo szybciej niż przewidywano. Zmarła u siebie w domu. Czuję pustkę totalną, bo cały czas mam widok sytuacji z przedwczoraj przed oczami. Obraz bliskiej mi kobiety, która jest bezradna na dotykającą ją chorobę..
Doceniajcie i spędzajcie czas z bliskimi. Ja z siebie dziś to musiałem wyrzucić.
4
Przydałoby się tak kilka meczów ławki Suarezowi, zdecydowanie
15
Wielki Kanion widziany z kosmosu, stan Arizona/USA
Kanion ma długość 446 km, a jego powstanie datuje się na 5-6 milionów lat wstecz. Jego szerokość wynosi od 800 m do nawet 29 km, a głębokość sięga ponad 1,6 km.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/51795595_2301298773440599_8460599314102616064_n.jpg?_nc_cat=105&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=e23fc4c8113341a00c4316be9fcac24d&oe=5CE02456
1
U niego wywaliło ponad skalę, nie ma co sprawdzać :v
18
Wielka Polska w pigułce :d
https://i1.jbzdy.pl/contents/2019/02/27ef7fc0aacf66f41328013f55e16d66.png
2
Świetne :D
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=469214626946105&id=100015727150822
26
Sigirija, Sri Lanka
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/51393303_2241000459271592_2147971852637569024_o.jpg?_nc_cat=103&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7fd62c5fbac096e7d4c77607e3229363&oe=5CECD28E
68
Nie wierzę w tego gościa xd
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/51440612_1751274064977744_8682906108379004928_n.png.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=4550e694291199003468f01fc21a3066&oe=5CEE1079
1
Dzisiaj wszystkie trzy zmiany się chyba podobały La Rambli. Trzeba zapisać!
0
Brawo, idealne zmiany Ernesto
2
O Francji też niczego sobie :v
0
Sixers poszli all-in. IMO Jerry West ma łeb na karku, nie bez przyczyny jest na logo NBA. Idę o zakład, że za rok, dwa od dziś to Clippers będą zdecydowanymi wygranymi tej wymiany :d
1
Najlepsze dla nas chciałeś powiedzieć :D
35
Bawi cały czas :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/51308394_2035968223105104_192688631083696128_n.jpg?_nc_cat=102&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=2de543df979ed2a0c582eea872a19344&oe=5CF26187
4
Żyła znowu 4 XD
0
Sterling miał w wieku bodajże 17 lat już trójkę. Co najlepsze, każde z inną babką :D
4
Phil Foden (2000r) - >Manchester City, po raz drugi został ojcem, taka ciekawostka :D
0
Zaginął 21 stycznia, nie ma co się oszukiwać, nie ma szans, żeby przeżył. Podobno znaleźli szczątki jego samolotu. Trzeba się pogodzić z tym, że odszedł..
37
Piękny obrazek. Oby tam u góry było Ci lepiej, gościu!
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/51356384_1098896640292467_4313242162801147904_o.jpg?_nc_cat=103&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=e7f826fbb1699398273b574ed48728cf&oe=5CB4D651
1
Benzema wygląda czasem naprawdę, jak się go zestaw z Suarezem, jak profesor habilitowany
0
To do dupy, wolałbym żeby zagrał. Kontuzja to ostatnia rzecz jaką życzę każdemu piłkarzowi.