Adashizu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a Tello to chyba nie zna innych strzałów niż bokiem stopy w długi róg :P
0
Thiago uczy się od najlepszych :D "Lepiej byc najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wsród najgorszych" :) dlatego nie dziwie się np. Songowi, że przyszedł do Barcy na ławkę :P
0
a jeszcze 20 min temu duża grupa ludzi skazywala Barce na porażke i przegraną ligę... ehhh kibicie
0
nie ma to jak "wierni" kibicie, którzy wspieraja drużynę w trudnych momentach :/
0
http://media4footballhd.blogspot.com/2012/09/channel-2.html - to działa znośnie
0
matifcb1899, Twój link jest ok, a Firebug pozwolił włączyc full screen :)
0
w końcu jakiś pressing...
0
BAN!
mod
0
tylko nie on :/
0
wszędzie są transmisje łączone? :/
0
jaki zal :/ chyba jade do Barcelony strajkować pod stadionem :P
0
fajna umowa :P
0
tak to on :P
0
eto'o strzelił dwie bramki, ale trzeba przyznać, że gdyby bronił lepszy bramkarz to by wyjął oba strzały :] były one dalekie od ideału. Jak zwykle zmarnował 100 % okazje :/ P.S. Ale i tak nic nie przebije pudla Xaviego :D mój idol chyba się za bardzo podpalił ;)