0

a Tello to chyba nie zna innych strzałów niż bokiem stopy w długi róg :P

0

Thiago uczy się od najlepszych :D "Lepiej byc najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wsród najgorszych" :) dlatego nie dziwie się np. Songowi, że przyszedł do Barcy na ławkę :P

0

a jeszcze 20 min temu duża grupa ludzi skazywala Barce na porażke i przegraną ligę... ehhh kibicie

0

nie ma to jak "wierni" kibicie, którzy wspieraja drużynę w trudnych momentach :/

0

0

matifcb1899, Twój link jest ok, a Firebug pozwolił włączyc full screen :)

0

w końcu jakiś pressing...

0

BAN!

mod

0

tylko nie on :/

0

wszędzie są transmisje łączone? :/

0

jaki zal :/ chyba jade do Barcelony strajkować pod stadionem :P

0

fajna umowa :P

0

tak to on :P

0

eto'o strzelił dwie bramki, ale trzeba przyznać, że gdyby bronił lepszy bramkarz to by wyjął oba strzały :] były one dalekie od ideału. Jak zwykle zmarnował 100 % okazje :/ P.S. Ale i tak nic nie przebije pudla Xaviego :D mój idol chyba się za bardzo podpalił ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?