0

Przyczepie sie moze troche - nie slyszalem nigdy o zazylej rywalizacji, ale o zazartej - to i owszem :)

0

Fajnie to brzmi, kiedy slow 'my' i 'wy' uzywaja ludzie, ktorzy na Camp Nou lub Santiago Bernabeu byli raz/dwa lub w ogole, i z laserami czy oklaskami nie mieli absolutnie nic wspolnego. :)

Troszke ostrozniej z tym identyfikowaniem sie ze swoimi druzynami, bo to czasem naprawde zabawnie wyglada.

0

Jeszcze co do newsa - sytuacja odwrocona o 360 stopni to dokladnie ta sama sytuacja, powinno byc raczej 180 stopni :)

0

Robinho niestety w Milanie. To, co zaoszczedzili na Ibrze zainwestowali w Brazylijczyka.

0

Geble, Kryl - gdyby Barcelona od początku prezentowała takie myślenie, to chyba do tej pory gralibyśmy Christanvalem i Saviolą w składzie. :)

0

Iniesta zadedykował to trafienie Danielowi Jarque, nie mogę niestety odczytać trzech wyrazów, ale nazwisko jest dość wyraźne. Piękny gest, myślę, że skonsultowany też z całą drużyną.

0

Zeman to jeden z prekursorów ofensywnej gry w futbolu i ignorowanie jego opinii to swojego rodzaju ignorancja jest. Niektórzy więc mogą opanować się z różnymi komentarzami na ten temat ;)

0

Madrid, cabrón, saluda al campeón. Pewnie o to chodzi.

0

Widać drogi Arturze, że się za bardzo nie znasz. Pinto ma najlepsze lata gry za sobą, lecz jako zawodnik Celty Vigo potrafił zdobyć trofeum Zamory mając niezbyt dobrą defensywę przed sobą. Co jak co, ale umiejętności nadal posiada duże, to właśnie dzięki niemu zawdzięczamy finał Copa del Rey rok temu.

0

Baggio byl geniuszem. Kto wie, czy nie osiagnalby w pilce wiecej, gdyby nie ten jego konflikt z Sacchim, przez ktory i w kadrze Italii i w Milanie nie mogl wzniesc sie na wyzyny swoich umiejetnosci. Baggio swietnie dryblowal, potrafil mocno uderzyc, no i co najwazniejsze - mial instynkt. Napastnik kompletny, szkoda, ze jego kariera potoczyla sie tak, a nie inaczej. Gdyby trafil wtedy, w finale MS...

0

Robert Enke nie żyje, rzucił się pod pociąg.

Były bramkarz Barcelony.

0

Straszne.

0

Sportklub+ jest tylko na platformie 'n' na kanale 67 (swoją drogą, mieć 'n' i nie wiedzieć nic o Sportklubach to grzech :P). Transmisja jest pewna, bo jest napis na dole ekranu o tej relacji na tym kanale.

0

Jedna sprawa - Keita wszedł na boisko wcześniej niż Busquets, to Sergio pojawił się na boisku w końcówce meczu, kiedy to każdemu ta zmiana wydawała się zupełnie niezrozumiała. Uważam, że przy ostatnich dwóch nazwiskach nastąpiła zamiana ocen. :)

0

Nie chcę żebyście byli niemile zaskoczeni, ale Armenia 1TV nadaje chyba na innej satelicie. Jest to kanał FTA, ale niestety nie nadaje na Hotbirdzie bądź Astrze.

W każdym razie mogę się mylić.

0

Polsat nie ma wykupionej pełnej LM, pełną LM ma na wyłączność n i tam lecą cztery spotkania dziennie, a nawet pięć (środa).

0

szczególnie w listopadzie :>

0

Iago został wypożyczony do Bari.

0

A gdyby nie nogi to i by nie biegał.

0

Mnie ciekawi jedno - czemu ostatni mecz fazy grupowej LM miał miejsce 7 września? :D

0

Nie, tak dobrze jak Dani Alves, Pique, Henry i Yaya.

0

Zrezygnowali z pomocnika, bo chcą zapewne przesunąć Marqueza do pomocy.

0

ja tam mysle, ze kilku panow nizej (a konkretniej dave i Reaven) albo ma wiek nizszy od mojego albo niedawno dopiero poznaly te strony. tak wiec wybaczcie im :)

0

barc119, skoro to dla Ciebie coś tak prostego jak zakup cukierków to wyłóż te 20 mln od siebie.

0

jedna sprawa, że jeśli mielibyśmy wydać podobną kwotę jak na Ibrahimovicia tylko na uzupełnienie składu (bo za kogo on by grał?) to jest to dla mnie chora sytuacja i nie rozumiem, dlaczego tak optujecie za jego transferem ;)

0

Mrozio chyba przerzucił się z MU po 27 maja ;)

0

A ja jestem za tym, żeby nie kupować żadnych gwiazd, a jak już wydać pieniądze - to skromniej, na perspektywiczną nadzieję futbolu. Po co nam kolejna gwiazda za mnóstwo pieniędzy, która na dodatek nie miałaby zagwarantowanego miejsca w składzie?

Jestem jak najbardziej za ogrywaniem wychowanków, i to właśnie ta opcja przedstawiona w newsie podoba mi się najbardziej. Nie wiem czemu, ale kolejne 40 mln na Cesca czy Mascherano jest dla mnie minięciem się z celem, jeśli szukamy tylko alternatyw dla zawodników obecnego składu.

0

Na prezentacji Henry'ego było chyba nieco ponad 30 tysięcy kibiców, nie wierzę, by sporo więcej było na Ibrahimovicia ;)

0

Czy to, co tu prezentujecie jest jakąś bardziej wyrafinowaną formą trollingu?

75 mln euro + Hleb? A kto o takiej opcji mówi!? Po pierwsze, nasz Białorusin idzie do Interu na roczne wypożyczenie, a więc jego wartością jest co najwyżej wartość pensji, jaka przez rok zostanie mu wypłacona przez INTER (tak, to Inter płaci pensję). Druga sprawa - Eto'o zgodził się na transfer, więc o żadnej tego typu ofercie mowy być nie powinno. Trzecia sprawa - Barcelona zdementowała pogłoski, że taka oferta miałaby być złożona, więc niech Wasze mózgi wreszcie przyswoją sobie informację, iż taka oferta NIE BYŁA NAWET ROZPATRYWANA przez zarząd Barcy, a co najwyżej była pogłoską. Tyle.

Jeszcze niektórzy chyba nie wiedzą, że Hleb idzie na roczne WYPOŻYCZENIE, a nie na stałe.

Pomyślcie czasem.

0

Tytul sugeruje jakby Guardiola ich nie karmil :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?