Adick88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago jako taka typowa 10-tka to moze byc strzal w 10-tke :D:D Barca i tak zagra swoje teraz ,tylko sie okaze czy w mlodziezy jest wystarczajaco duzo umiejetnosci zeby poprowadzic gre Barcy z rywalem, ktory mimo wszystko jakos nam nie lezy i jednak walczy w dalszym ciagu o wyjscie z grupy. wygraja :D
Visca El Barca !!
0
ten 11-stka ma dobre pokrętło w nodze :] moze jego na lewe skrzydlo :> ?
0
W pierwszej rundzie Juan Pablo został pokonany przez graczy Barcelony trzykrotnie, za każdym razem po strzale głową
to w koncu strzelila mu Barca bramke jakas czy nie :P
0
bartopilkarz : ja mam bramki z sezonu 07/08 pewnie nie wszystkie ale zdecydowana wiekszosc ;) jak jestes zainteresowany to pisz na gg 1395008 pozdro
0
ahhh :D Alves i te jego "kurwiki" w oczach :D gosc jest fenomenalny :) a w niedziele wygramy i na fotel lidera wracamy :D
0
i kolejny zawodnik ktory nam wyjedzie na PNA ...
0
pbrzeczek: juz mieli takie same numery jak w klubach ale przed Euro sie zamienili bo stwierdzili ze to moze im przyniesc szczescie. tak tez bylo i zostali z tymi numerami na stale :)
0
no akurat te zdjecie nie potwierdza tego zdania o frotkach ale mimo wszystko szacun dla tego zawodnika :D
0
kompila o messim srednia choc nie uwazam ze zrobilbym ja lepiej to mysle ze mozna sie bylo pokusic o wybranie troche dluzszych fragmentow a nie tylko sam moment jak meesi juz znajduje sie przed polem karnym i zaraz ma oddawac strzal. o Iniescie super o Barcy jest wrecz genialna.
pozdro
0
i tak jeden z nich wg mnie usiadzie na lawce od poczatku po to aby Pep mial jakas alternatywe w trakcie meczu.
0
sir bati ... carlos alberto mial wtedy max 19 lat bo zostal najmlodszym strzelcem bramki w FINALE LM wiec nie mogl byc taki stary :]
0
tym co powiedział wywolal u mnie szybsze bicie serca :D zeby wszyscy podeszli z takim podejsciem do finalu to bede spokojny. damy sobie rade z Manu !
0
masq : ponioslo cie i to az za bardzo ... smiem twierdzic ze nigdy w historii nie bylo tak wybitnie grajacej i strzelajacej jak na zawolanie bramki 3 napastnikow ... to jest fenomenalne co oni wyprawiaja w tym sezonie a trio REM moze i nieco bardziej efektowne ale ani troche bardziej efektywne.
pozdro !
0
Barca kapitalnie zagrala pierwsze 45 minut przez stosowany na polowie rywala pressing ... grali szybko z pierwszej pilki lub na 2 kontakty... taka Barce zawsze chce sie ogladac. w drugiej polowie Barca nieco odpuscila i Lyon zaczal coraz powazniej dochodzic do glosu jednak wszyscy wiemy jak ten mecz sie skonczy ;)
pozdro.
0
Navas na lewe skrzydlo ? ciekawe rozwiazanie :P w sumie dlaczego nie :D
pozdro
0
kurde w obliczu rewanzu z Lyonem Puyol bardzo by sie przydal bo jak wiemy Benzema jest bardzo szybkim i dynamicznym zawodnikiem a kapitan jest jedynym srodkowym obroncom na tyle szybkim i zwrotnym zeby przykryc Karima. Choc ja jestem optymista i mysle ze wybijemy Lyonowi z glowy awans do 1/4 w pierwszych 15 minutach i nie bedzie sprawy Benzemy hehe :D
pozdro !
0
male sprostowanie Bojan oddal 1 ( z tego co pamietam ) strzal w prawdzie niecelny ale jednak strzal :P
ocena Caceresa zbyt krytyczna ocena zaprzecza podsumowaniu jego gry. a poza tym wszystko ok :]
pozdro.
0
a do świąt real bedzie liderem ...
0
ja osobiscie wole z podzialem na poszczegolne formacje ale skoro z niewiadomych przyczyn przedstawiliscie taka forme podsumowania to nie bede narzekal ;)
pozdro
0
jestem tego samego zdania co ŁukaszFCB skoro mamy Bojana po co nam jakis talencik z ligi brazylijskiej ... nie kazdy zawodnik z Ameryku pd potrafilby sie zaadaptowac tak szybko w europie jak np Pato... taki Higuan na przykjlad zaskoczyl po 1.5 roku a tu nie ma czasu na czekanie az sie ktos obudzi. przedluzyc kontrakt z Eto'o dac wiecej szans Bojanowi i postawic na niego z biegiem czasu a nie kupowac jakies gwiazdeczki za niewiadomo jakie pieniadze.
pozdro
0
Laporta go kupi nie mam co do tego zludzen :D ostatnio mowil ze chce dokonac jakiegos spektakularnego transferu wiec Ribery to doskonala opcja tymbardziej ze potrzebujemy lewoskrzydlowego :P Idealna opcja :D
pozdro.
0
hmmm skoro Pep tak bardzo sie obawia srodka gdzie ma szalec Benzema to moze niech zagra Puyol z Rafa i wtedy na lewej moglby zagrac Caceres gdzie chyba nawet gra w reprezentacji. wiec nie jest to dla niego obca pozycja i wtedy problem z glowy :D
0
stref klimatycznych = stref czasowych omg co za
0
masq : zespoly takie jak Barca nie przylatuja do miejsca ktorym graja w tym samym dniu raczej wiec maja czas na regeneracje wiec tu jakos bym sie nie dopatrywal przewagi gospodarzy pod tym wzgledem :P chyba ze podroze w dalekie zakatki w inne strefy klimatyczne to fakt meczace bardzo :P
taka ciekawostka :P nie wiem czy wiecie ale w Chinach powinno byc 8 albo 9 stref klimatycznych a jest tylko jedna na caly tak wielki kraj i w calym kraju jest na przyklad 12 w poludnie a w jednym miejscu jest srodek nocy a w innym jest dzien ... ciekawe jak oni tam funkcjonuja ... :P nie moj problem heh
0
w Polsce nie otworza takiej szkolki ... my tzn Polacy mamy tak zdupczona mentalnosc ze sam wyjazd za granice na zachod traktujemy juz jako sukces ... dlatego z gory jestesmy skazani na porazke ...w Brazylii futbol to religia ... to cos wiecej niz sport oni tym zyja i potrafia sie tym cieszyc i potem sa sukcesy. oczywiscie i w Polsce zdarzaja sie wyjatki ... niestety bardzo sporadycznie.
co nie zmienia faktu ze dzialanie zarzadu jest jak najbardziej przemyslane mozemy osiagnac bardzo duzo korzysci dzieki takim inwestycjom.
0
Yaya bodyguard :D
0
Argentyna wraz z Hiszpania ma obecnie najwiekszy potencjal ofensywny na swiecie ( jesli chodzi o reprezentacje ) teraz trudne zadanie przed Diego zeby to wszystko dobrze poustawiac.
zeby tylko Messiemu nie dosypal czegos do napoju przed lub w trakcie meczu :D
Pzdr
0
moze w Portsmouth w klubie jego marzen ( zapewne tak by powiedzial :P ) zagralby na miare swojego nieprzecietnego talentu. moglby odejsc byloby to z korzyscia dla wszystkich on by gral totenham by zarobil i my tez przy okazji :P
0
ehhh jakos by mi sie to nie widzialo ... chcialbym zeby ktorys z naszych najlepszych zawodnikow Xavi , Messi badz Eto'o strzelili ta bramke :P o Abidalu za 10 lat nikt nie bedzie pamietal a o nich bedzie sie mowic jeszcze dlugo dlugo potem :]
0
Bandzior : Hesp jak Hesp :D byli gorsi typu Dutruel czy Enke ( ktory teraz swietnie broni w Bundeslidze ).