AdixMessiNeymar1011
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Sewren122 nikt nie kupił Aguero, przyszedł za darmo, z dość małą pensją.
0
@Sulej wydaje mi się, że Pedro powinien przejąć numer 8, bo Pjanić totalnie na niego nie zasługuje.
5
Oglądałem oba mecze, świetnie ogląda się Leo walczącego do końca. Argentynie brakuje trochę szczęścia bo ciągle remisy, ale z kadrą w formie mogą coś ugrać na Copa America i oby tak się stało.
0
@NaFazieHitman Tego nie napisałem, ale 36 to wciąż aktualnie młody wiek do grania. Czasy się zmieniają ;)
2
Tylko mi się wydaję, że kontrakt w Barcy na 2 lata to mało? No chyba, że go jeszcze przedłużą, Leo w wieku 36 lat to nadal będzie najlepszy piłkarz na swojej pozycji - czyli wszędzie gdzie zagra.
3
Myślę, że Leo powinien zostać. Wygląda to dobrze, mamy młodzież, Superliga pomoże w transferach (mimo, że nie jestem do niej przekonany). Warto spróbować.
0
@paulinoalcantara tak wiem, powaliło mi się. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Brashearr obecne domowe stroje to jedne z lepszych w historii klubu
7
@denis9401 Ja tam go widzę do 40, grającego na napadzie, i rozsyłającego fenomenalne piłki ze środka boiska.
34
To, że Messi jest tam jako jeden z pierwszych coś świadczy. Ufa on Laporcie i raczej u nas zostanie!
0
@kamiVeB doczytałem, że nie
3
Zobaczcie insta story Messiego, to chyba nie jego głos po angielsku? xd
0
Co jest, że Pique nie gra?
1
Ahh Dani Alves, 37 lat a gość jest w niesamowitej formie fizycznej. I pogra spokojnie do 40! Ciekawe czy w kadrze też zostanie przesunięty do środka czy zostanie na PO.
0
Przynajmniej nie powiedzą że posmarowane bo kasy w klubie nie ma XD
0
@Transu96 ja gram i ci powiem konczy wszystko u mnie ;d
0
@Transu96 no na skrzydło to nie, Ronaldo tylko na n
0
@Transu96 CR7 flashback może?
3
MESSI nie lubi setek on woli strzelić 2 gole z niczego.. MAGIK!!!!
0
co tu sie odwaliło.. MESSI!!!!!
0
Dest za Busquetsa i Mingueza na środek obrony a de Jong do pomocy szybko
0
@Salchent przetłumaczyć ci bo po Polsku nie ogarniasz?
0
ej marze żeby w meczu z PSG Dembele pokazał że zjada Neymara.
1
Koeman: Messi, rozgrzewaj się wchodzisz!
2
@LajtNyga Spójrz na jego wkład w gre, ponad 10 kluczowych podań, cofa sie, rozgrywa. świetny mecz Leo.
1
Griez, Alba i Messi - mecz idealny!
0
TAAAAAAAAAAAAAAAAAK
3
Ten gest to chyba ze zepsuł przerzut a nie kontuzja.. oby
1
Haker Bonzo wleciał do Barcelony i wykradł umowę