17

@Sewren122 nikt nie kupił Aguero, przyszedł za darmo, z dość małą pensją.

0

@Sulej wydaje mi się, że Pedro powinien przejąć numer 8, bo Pjanić totalnie na niego nie zasługuje.

5

Oglądałem oba mecze, świetnie ogląda się Leo walczącego do końca. Argentynie brakuje trochę szczęścia bo ciągle remisy, ale z kadrą w formie mogą coś ugrać na Copa America i oby tak się stało.

0

@NaFazieHitman Tego nie napisałem, ale 36 to wciąż aktualnie młody wiek do grania. Czasy się zmieniają ;)

2

Tylko mi się wydaję, że kontrakt w Barcy na 2 lata to mało? No chyba, że go jeszcze przedłużą, Leo w wieku 36 lat to nadal będzie najlepszy piłkarz na swojej pozycji - czyli wszędzie gdzie zagra.

3

Myślę, że Leo powinien zostać. Wygląda to dobrze, mamy młodzież, Superliga pomoże w transferach (mimo, że nie jestem do niej przekonany). Warto spróbować.

0

@paulinoalcantara tak wiem, powaliło mi się. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Brashearr obecne domowe stroje to jedne z lepszych w historii klubu

7

@denis9401 Ja tam go widzę do 40, grającego na napadzie, i rozsyłającego fenomenalne piłki ze środka boiska.

34

To, że Messi jest tam jako jeden z pierwszych coś świadczy. Ufa on Laporcie i raczej u nas zostanie!

0

@kamiVeB doczytałem, że nie

3

Zobaczcie insta story Messiego, to chyba nie jego głos po angielsku? xd

0

Co jest, że Pique nie gra?

1

Ahh Dani Alves, 37 lat a gość jest w niesamowitej formie fizycznej. I pogra spokojnie do 40! Ciekawe czy w kadrze też zostanie przesunięty do środka czy zostanie na PO.

0

Przynajmniej nie powiedzą że posmarowane bo kasy w klubie nie ma XD

0

@Transu96 ja gram i ci powiem konczy wszystko u mnie ;d

0

@Transu96 no na skrzydło to nie, Ronaldo tylko na n

0

@Transu96 CR7 flashback może?

3

MESSI nie lubi setek on woli strzelić 2 gole z niczego.. MAGIK!!!!

0

co tu sie odwaliło.. MESSI!!!!!

0

Dest za Busquetsa i Mingueza na środek obrony a de Jong do pomocy szybko

0

@Salchent przetłumaczyć ci bo po Polsku nie ogarniasz?

0

ej marze żeby w meczu z PSG Dembele pokazał że zjada Neymara.

1

Koeman: Messi, rozgrzewaj się wchodzisz!

2

@LajtNyga Spójrz na jego wkład w gre, ponad 10 kluczowych podań, cofa sie, rozgrywa. świetny mecz Leo.

1

Griez, Alba i Messi - mecz idealny!

0

TAAAAAAAAAAAAAAAAAK

3

Ten gest to chyba ze zepsuł przerzut a nie kontuzja.. oby

1

Haker Bonzo wleciał do Barcelony i wykradł umowę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?