2

@Popitek12 Trzeba było zapijać hipotonikami cr7 drive a nie wąchać firanki.

3

@escarabajo Botafogo blisko zdobycia SerieA. Jak im się powiedzie w Libertadores to może być dla nich piękny tydzień.

4

@Lionel_Messi10 Rzeź Pepików.

1

@MesQueUnClub96 Podobny vibe.


2

@escarabajo Dla Niemca, który nigdy nie był mistrzem kraju ten tytuł "smakowałby" zdecydowanie bardziej.

1

@escarabajo A przy wyrównującej Minnesoty zawalił XD.

1

@escarabajo Puciek jakim zewniakiem zagrał :D.

7

Kolejny Polak nie wygra MLSCup! Slisz i jego Atlanta odpadają z playoff po porażce z Orlando 1;0. Na ekipę z Florydy w finale konferencji wschodniej czeka już NYRedbull.


@mekston @escarabajo @Lanosss

4

@Lanosss Morris ich wyrzucił z hukiem z playofów tym trafieniem.


Bogusz przynajmniej z asystą.

No i tradycyjnie jak to w tej lidze bywa musiał się trafić flop.

0

@Kondziubarca Wnioski wyciąga się po sezonie.

3

3

@escarabajo Środowy mecz Palmeiras-Botafogo może być meczem o tytuł mistrzowski.

0

@escarabajo Tak offtop to u Brazoli ciekawie. Botafogo mogą znowu narobić m przed wc.

3

@Popitek12 Włochy z Ameryką ci się mylą? Którą kolejkę już jedziesz? :D

7

Czas na derby NY w playofach MLS.
11 obydwu zespołów.




Niestety przez mecz futbolu akademickiego nie gramy na yankee tylko na cityfield.
@mekston @escarabajo

5

@jaras121 Trzy noce że śniadaniem to misja docelowa. Nie można o tym wspomiać głośno aby nie psuć romantyzmu.

6

@Popitek12 Zabierz panie do kina na wspólne oglądanie RoshnSaudiLeague w celu załagodzenia sytuacji. Kupisz popcorn za 4dyszki i drwala w drodze powrotnej.

2

Klasyczny hattrick DiMarii w 18min!
https://tiny.pl/hw8wkn42

3

@esem91 Tzw. stadiony świata.

13

1

DiMaria dublet w 5min z Estrelą.

0

Aspas się spłakał pod koniec połowy jak to ma w zwyczaju.

0

Podoba mi się jak Flick dopracował długie podania. Kiedyś w Barcelonie to była abstrakcja.

2

@escarabajo A wygrywali juz 2;0...
@mekston Ittihad musi to wykorzystać i zostać jutro liderem. Grają z ostatnim w tabeli Fatehem.

4

@mekston Amigosowy wybór, kot w worku z 0 doświadczenieniem klubowej trenerki.

10

Coraz bardziej amigosowo.

0

@regatta52 Jak jest £ to nie ma wypalenia xd.

1

@Crashynski Zapowiadał jakby miał odejść a to tylko była gra pod lepszy kontrakt.

1

@mekston W Alsadd wygrywał tytuły krajowe. Może egzotyki to miejsce dla naszego generała.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?