Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Popitek12 Trzeba było zapijać hipotonikami cr7 drive a nie wąchać firanki.
3
@escarabajo Botafogo blisko zdobycia SerieA. Jak im się powiedzie w Libertadores to może być dla nich piękny tydzień.
4
@Lionel_Messi10 Rzeź Pepików.
1
@MesQueUnClub96 Podobny vibe.
2
@escarabajo Dla Niemca, który nigdy nie był mistrzem kraju ten tytuł "smakowałby" zdecydowanie bardziej.
1
@escarabajo A przy wyrównującej Minnesoty zawalił XD.
1
@escarabajo Puciek jakim zewniakiem zagrał :D.
7
Kolejny Polak nie wygra MLSCup! Slisz i jego Atlanta odpadają z playoff po porażce z Orlando 1;0. Na ekipę z Florydy w finale konferencji wschodniej czeka już NYRedbull.
@mekston @escarabajo @Lanosss
4
@Lanosss Morris ich wyrzucił z hukiem z playofów tym trafieniem.
Bogusz przynajmniej z asystą.
No i tradycyjnie jak to w tej lidze bywa musiał się trafić flop.
0
@Kondziubarca Wnioski wyciąga się po sezonie.
3
Botafogo wyrównuje.
https://tiny.pl/mbtkpwnn
@escarabajo
3
@escarabajo Środowy mecz Palmeiras-Botafogo może być meczem o tytuł mistrzowski.
0
@escarabajo Tak offtop to u Brazoli ciekawie. Botafogo mogą znowu narobić m przed wc.
3
@Popitek12 Włochy z Ameryką ci się mylą? Którą kolejkę już jedziesz? :D
7
Czas na derby NY w playofach MLS.
11 obydwu zespołów.
Niestety przez mecz futbolu akademickiego nie gramy na yankee tylko na cityfield.
@mekston @escarabajo
5
@jaras121 Trzy noce że śniadaniem to misja docelowa. Nie można o tym wspomiać głośno aby nie psuć romantyzmu.
6
@Popitek12 Zabierz panie do kina na wspólne oglądanie RoshnSaudiLeague w celu załagodzenia sytuacji. Kupisz popcorn za 4dyszki i drwala w drodze powrotnej.
2
Klasyczny hattrick DiMarii w 18min!
https://tiny.pl/hw8wkn42
3
@esem91 Tzw. stadiony świata.
13
Przewrotka Aniołka.
https://tiny.pl/bk2k0px5
@mekston @escarabajo @AFA @misterio @blakkudium @Lionel_Messi10
1
DiMaria dublet w 5min z Estrelą.
0
Aspas się spłakał pod koniec połowy jak to ma w zwyczaju.
0
Podoba mi się jak Flick dopracował długie podania. Kiedyś w Barcelonie to była abstrakcja.
2
@escarabajo A wygrywali juz 2;0...
@mekston Ittihad musi to wykorzystać i zostać jutro liderem. Grają z ostatnim w tabeli Fatehem.
4
@mekston Amigosowy wybór, kot w worku z 0 doświadczenieniem klubowej trenerki.
10
Coraz bardziej amigosowo.
0
@regatta52 Jak jest £ to nie ma wypalenia xd.
1
@Crashynski Zapowiadał jakby miał odejść a to tylko była gra pod lepszy kontrakt.
1
@mekston W Alsadd wygrywał tytuły krajowe. Może egzotyki to miejsce dla naszego generała.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Cudo.