4

@Lionel_Messi10 Jak nie grali w "kosmosie" to musiała być miazga.

2

@Encore

Sry, aż się prosi XD
Dopóki Vinicius nie odbierze balona to Leo jest oficjalnie najlepszym piłkarzem na świecie.
Który trener topowej drużyny z top 5 nie wystawia goata w pierwszej 11?
"Euro nie da ci ZP." Przy odpowiednich okolicznościach da zp. Kandydat musi mieć dobra kanadyjkę, lepszą od kontrkandydatów z ME i CA. Najlepiej też, żeby strzelać kluczowe gole w fazie playoff. Trzeba też przyćmić tego co najbardziej wymiatał u zwycięzcy poprzedniej CL.

4

@Kengo Po rekord i wygranie playoff amigosy!

3

@Popitek12 Wyrwałeś jakąś kibickę Portugalii?

1

@dmcteam Najprawdopodobniej.

2

Jeszcze Polska nie zginęła .. flaszka na stół i zaraz się rozkręci.

1

@JimMorrisonFCB Dębicko-tajlandzkie odruchy.

0

@VegetaPolska Mógłby wrócić do piłki a nie do jakiś exlambadziar.

3

@Kapitan hawk Jeśli załączysz to petycji odpowiednią sumę $ to łysy ci odpowie "Today I am a supporter of Cristiano Ronaldo".

0

@takisobiektos Też jestem za zamerykanizowaniem piłki nożnej.

0

@Krzywy95 Nie było.

3

6

Bramka Piotro.


2

Zubimendi na 1;0 dla Hiszpanii z Danią.
https://x.com/centregoals/status/1845198673824842202

2

Już jest hejt na Oyedele tak jak był na Boguszu. Czego w oczekujecie od chłopaków z Ekstra czy MLS w debiucie przeciwko zawodnikom z najwyższej półki. Młodym trzeba dać czas na rozwój. Nie każdy jest od razu fenomenem jak Yamal.

1

@mekston Liga wielbłądów to już jest poważna liga.

2

Niezawodny Mitro podwyższa prowadzenie Serbii ze Szwajcarią.
https://x.com/abu_3bddd/status/1845194420200800332

1

Hakimi na 3;0 Maroka z RŚA w eliminacjach do PNA.
https://x.com/SoccersCLICKS/status/1845189406220533939
edit; Już 4;0. Dublet Ounahiego, Abde do bramki dorzuca asystę.
https://x.com/SoccersCLICKS/status/1845189841761571193

2

@Lionel_Messi10 Yaya Toure po roku w Polsce.

1

Ounahi podwyższa prowadzenie Maroka z RŚA w eliminacjach do PNA.


2

Serbia prowadzi ze Szwajcarią po golu Nikoli Milenkovica.
https://streamin.me/v/13740eb8

1

@mekston Jedyne śmiechy to są z jego ego i bramek w fazie pucharowej MŚ. Poza tym to jest wspaniała kariera i według mnie bezkonkurencyjny nr 2 w historii futbolu.

2

Leao przebiegł pól boiska a CR dobił do pustej.
https://x.com/svintfc/status/1845184227798810985

0

@Popitek12 time!!

0

Abde na 1;0 dla Maroko z RŚA w eliminacjach do PNA.


0

@Stinger_ Niby tak ale stadion większy, ładniejszy.

0

Czerwony Manchester do niebieskiego i przegrywamy 1;0.


0

Hiszpanie grają w Murcii, bo hiszpańskim Januszom, Juanesom z Madrytu przeszkadzał hałas na Bernabeu?

0

@FcPortoFan1999 Mielcar ma pewnie akcent wyrobiony i nie byłoby to tak memiczne.

1

Jak Szpaku chce być poprawny to niech czyta wszystkich z akcentem portugalskim. Cristczianu, Fernandżis, Mendzis. Byłoby interesująco posłuchać takiego komentarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?