Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wystartowała Azjatycka Lm i już mamy niespodzianki . Naserzy zremisowali z iracką Shortą a aktualni mistrzowie AlAin(ZEA) zostali zatrzymani przez katarskie AlSadd.Obydwa spotkania po1:1. Transmisje spotkań na oficjalnym profilu AFC. https://www.youtube.com/TheAFCHub
1
@Lionel_Messi10 Więcej. https://en.wikipedia.org/wiki/City_Football_Group
2
@Lionel_Messi10 14lat... :O Coraz młodsze te talenty w zawodowej piłce. Już go podobno City zaklepało.
2
@escarabajo Mi się jego gra lepiej podoba niż Endricka i Roque ale czy w Europie będzie tak samo błyszczał?
1
@arasz1819 W lipcu przechodzi do Chelsea i zobaczymy co pokaże na najwyższym poziomie.
6
Estevao nie przestaje strzelać w Brazylii.
@mekston @escarabajo @blakkudium @AFA
0
@FCB_dimiC Potrzebą nowych wyzwań. W City wygrał prawie wszystko.
1
@AmigoBlancos Z galacticos zrobiło się u was hospitalticos.
6
Benzema hattrick.
@mekston @escarabajo @blakkudium @Popitek12 @AmigoBlancos
1
W ten wekkend padło dużo ładnych bramek. Tu bomba Schära z Wolves.
https://caulse.com/v/33383
5
@Danny Gaucho Pierwsza bardzo ładna
@mekston @escarabajo @blakkudium @Popitek12
10
Sandro co golazo zapakował
8
Rywale dobrze sobie radzą. Oby nasza forma w lidze przełożyła się na Europę.
1
@Bernard777 W Pogonii Szczecin.
0
@FcPortoFan1999 Wygrywali 2;0 i na końcu przewalili 2;4.
1
@Lanosss Po asystach jeszcze bramka
0
@FcPortoFan1999 Tu też poza golem jest niepomyślnie.
2
@Lanosss Warto dla remontady Galaxy.
https://x.com/MLS/status/1835166521695330711
https://x.com/MLS/status/1835167273457181120
https://x.com/MLS/status/1835170337736065127
Nasz Puciek 2 asysty.
5
Bogusz wrócił z kadry i cyk brameczka w derbach LA
Trafienie zanotował też Seba Kowalczyk z Houston
@mekston @escarabajo @blakkudium @FcPortoFan1999
8
Debiutancka bramka Thiago Almady w Botafogo
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1fh1dtb/botafogo_2_x_1_corinthians_thiago_almada_67/
@mekston @escarabajo @blakkudium @Lionel_Messi10 @Sysia11 @AFA
28
Tym razem udało się firmowe zagranie Messi-Suarez.
@Lionel_Messi10 @mekston @blakkudium @AFA @zodiak_10 @macio_944 @Sysia11 @escarabajo @Faro @Lanosss i inni fani Leo i amigosów
0
@Lanosss To powinno być standardem w każdych rozgrywkach.
1
Spalili niestety ;/
0
@Lanosss Chyba nie uzna ;(
3
Messi,Suarez i Lazabawa :D
23
Już sobie Union poprowadzili :D Dublecik Boga futbolu.
@Lionel_Messi10 @mekston @blakkudium @AFA @zodiak_10 @macio_944 @Sysia11 @escarabajo @Faro @Lanosss i inni fani Leo i amigosów
1
@adamek20151 @macio_944 MLS wrzucało niedawno drabinkę jakby playoffy odbywały się teraz
1
@macio_944 Za zwycięstwo w sezonie zasadniczym wygrywa się SupportersShield. Za wygranie playoff zdobywa się MLSCup.
1
@macio_944 Fifa powinna dopilnować tematu ale nie wiadomo jak z pogodą.
0
@macio_944 USA i murawy to drażliwy temat.