27 maja 2009, 23:46
0
OLEEEEEEE BARCA po życia kres !!! Za rok znowu po mistrzostwo !!! Dla takich chwil warto żyć !!! Brawo Puyol za mecz i brawa dla całej drużyny
6 maja 2009, 22:55
JUHUUUU VISCA EL BARCA TRZEBA WIERZYĆ DO KOŃCA!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
OLEEEEEEE BARCA po życia kres !!! Za rok znowu po mistrzostwo !!! Dla takich chwil warto żyć !!! Brawo Puyol za mecz i brawa dla całej drużyny
0
JUHUUUU VISCA EL BARCA TRZEBA WIERZYĆ DO KOŃCA!!!
0
JUHUUUU VISCA EL BARCA TRZEBA WIERZYĆ DO KOŃCA!!!
0
OLEEEEEEE BARCA po życia kres !!! Za rok znowu po mistrzostwo !!! Dla takich chwil warto żyć !!! Brawo Puyol za mecz i brawa dla całej drużyny