O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5274
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 5

Komentarze

0

Halilovic tak bardzo wychowanek!
Poza tym, bzdury gadasz. Oni grają na niskim poziomie, nie przebiliby się do pierwszego składu w żadnym lepszym zespole. W Barcelonie mają grać G W I A Z D Y, sprawdzeni, świetni piłkarze. Nie Bojany czy Tello.

1

Optymistą to ja jestem w tyn, że kiedyś nauczysz się pisać poprawnie.

0

Jesteś idiotą? Ronaldo zdobył 31 bramek i razem z Suarezem dostał Złotego Buta... I widocznie nagrodę przyznają zgodnie z grą, a nie zgodnie z nazwiskiem. Ciesz się że Leo dostał MVP mundialu chociaż nie zasłużył.

3

Co do tej nagrody UEFA. Popatrzmy obiektywnie. Nagroda jest tylko za grę klubową, czyli oceniają grę w Lidzę i LM no i w jakimś tam stopniu tytuły. Nagrodę otrzyma Ronaldo, który grą w Champions League i Primera Division na to zasłużył. Drugi będzie Suarez za Złotego Buta i wicemistrzostwo Anglii. Trzeci uplasuje się ktoś z Bayernu, stawiam na Robbena lub Lahma. Messi był na wysokim poziomie, ale nie aż tak. I tak powinniśmy się cieszyć niezbyt sprawiedliwą nagrodą dla najlepszego piłkarza mundialu dla Leo. Bądźcie fair.

1

Popatrzmy obiektywnie. Nagroda jest tylko za grę klubową, czyli oceniają grę w Lidzę i LM no i w jakimś tam stopniu tytuły. Nagrodę otrzyma Ronaldo, który grą w Champions League i Primera Division na to zasłużył. Drugi będzie Suarez za Złotego Buta i wicemistrzostwo Anglii. Trzeci uplasuje się ktoś z Bayernu, stawiam na Robbena lub Lahma. Messi był na wysokim poziomie, ale nie aż tak. I tak powinniśmy się cieszyć niezbyt sprawiedliwą nagrodą dla najlepszego piłkarza mundialu dla Leo. Bądźcie fair.

Zobacz wszystkie

3

Co do tej nagrody UEFA. Popatrzmy obiektywnie. Nagroda jest tylko za grę klubową, czyli oceniają grę w Lidzę i LM no i w jakimś tam stopniu tytuły. Nagrodę otrzyma Ronaldo, który grą w Champions League i Primera Division na to zasłużył. Drugi będzie Suarez za Złotego Buta i wicemistrzostwo Anglii. Trzeci uplasuje się ktoś z Bayernu, stawiam na Robbena lub Lahma. Messi był na wysokim poziomie, ale nie aż tak. I tak powinniśmy się cieszyć niezbyt sprawiedliwą nagrodą dla najlepszego piłkarza mundialu dla Leo. Bądźcie fair.

1

Popatrzmy obiektywnie. Nagroda jest tylko za grę klubową, czyli oceniają grę w Lidzę i LM no i w jakimś tam stopniu tytuły. Nagrodę otrzyma Ronaldo, który grą w Champions League i Primera Division na to zasłużył. Drugi będzie Suarez za Złotego Buta i wicemistrzostwo Anglii. Trzeci uplasuje się ktoś z Bayernu, stawiam na Robbena lub Lahma. Messi był na wysokim poziomie, ale nie aż tak. I tak powinniśmy się cieszyć niezbyt sprawiedliwą nagrodą dla najlepszego piłkarza mundialu dla Leo. Bądźcie fair.

1

Optymistą to ja jestem w tyn, że kiedyś nauczysz się pisać poprawnie.

0

Halilovic tak bardzo wychowanek!
Poza tym, bzdury gadasz. Oni grają na niskim poziomie, nie przebiliby się do pierwszego składu w żadnym lepszym zespole. W Barcelonie mają grać G W I A Z D Y, sprawdzeni, świetni piłkarze. Nie Bojany czy Tello.

0

Kolejny dowód na to, że Messi gra najlepiej jak są Xavi i Iniesta. Nie twierdzę, że nie ma umiejętności ale jego gra jest po prostu pd nich uzależniona :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?