O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5183
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 1

Komentarze

0

1:0:) LEOOOOOOO:)

0

mi się wydaje że Tito jest najlepszym wtnorem. wszyscy gadali tylko o Bielsie a po tych 4 latach z pepem widac i wczesniej z Cruffem żeBarca najwieksze sukcesy osiaga pod wodza trenerów którzy się tam wychowali i rozumieja co to znaczy DNA barcy i Tito to wie:) wiem ze wszyscy beda go ciagle porównywac do Pepa i to może byćajgorsze ale zaufajmy mu tak jak kiedys Guardioli i mam nadzieję że będzie dobrze:)

0

" za guardiolą moglibysmy oddac życie" to mowi wszystko o Pepie:*

0

aj:/ ale teraz jak widze tę iskrę w jego oku gdy zaczynał to rozumiem dalczego odszedł bo w tym sezonie juz jej nie było:/ cieszył się z wyganych ale to nie było to samo. wszyscy go kochamay i dlatego powinniśmy mu pozwolić na odpoczynek i mam nadzieję że wróci:) a ten moment gdy podchodzi do niego Tito ehh:) wierze e bedzie dobrze a tych 4 lat nikt nam nieodbierze:) VeB:*

0

"Prezydent przedstawił mi dobrą ofertę, ale muszę na jakiś czas odpocząć od świata futbolu" to moim zdaniem mówi o tym że pep jesli nie w roli trenera to wciąz będzie z Barcą:) a w naszych sercach tym bardziej:) a co do Tito to nie ma lepszego zastępcy znają się z Pepem od 1986 roku i maja tę sama filozofię i napewno Pep bedzie wsparciem dla Tito:)

Zobacz wszystkie

1

tak powinien mysleć każdy kibic:) Visca el BARCA:*

0

mi się wydaje że Tito jest najlepszym wtnorem. wszyscy gadali tylko o Bielsie a po tych 4 latach z pepem widac i wczesniej z Cruffem żeBarca najwieksze sukcesy osiaga pod wodza trenerów którzy się tam wychowali i rozumieja co to znaczy DNA barcy i Tito to wie:) wiem ze wszyscy beda go ciagle porównywac do Pepa i to może byćajgorsze ale zaufajmy mu tak jak kiedys Guardioli i mam nadzieję że będzie dobrze:)

0

"Prezydent przedstawił mi dobrą ofertę, ale muszę na jakiś czas odpocząć od świata futbolu" to moim zdaniem mówi o tym że pep jesli nie w roli trenera to wciąz będzie z Barcą:) a w naszych sercach tym bardziej:) a co do Tito to nie ma lepszego zastępcy znają się z Pepem od 1986 roku i maja tę sama filozofię i napewno Pep bedzie wsparciem dla Tito:)

0

ja nie wyobrażam sobie ostatniego meczu z pepem na ławce:/ chba wszysycy na stadionie i całyskład będą płkać:/ ale podziwiam Pepa bo tylko wielcy ludzie potrafią odejśc bedąc na szczycie. nie pamietam czy w jakim kolwiek klubie się cos takie zdarzyłoa le to tylko świadczy o tym jakim człowiekiem jest Pep:* pomimo tych 3 porażek nikt nie chciał żeby odhcodził a w innych klubach juz po meczy byłby wyrzucony:) ale Barcelona to więcej niż klub to rodzina, przyjaciele i teraz to właśnie pokazała. i sznauje Pepa że potrafił pomimo takiego napięcia podjąć decyzję ze wzgledu na klub bo czuł sie wypalony:) dziekujemy nie za te trofea ale za 4 lata szczęścia i pokazania nam że futbol potrafi dac tyle szcześcia:) Pep jestes wilekim trenerem ale przedewszystkim wielkim człowiekiem:)

0

a ja powiem tak wasnie przeczytałam książę Siła marzeń najnowszą ksike o Barcy:) i czuję ża pep narazie nie będzie nikogo trenowała a Tito ma to samo myslenie i jest swietnym taktykiem a Pep to barcelona i onj kiedys wróci:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?