Tylko nie to! Wiem, że w Hiszpanii jest kryzys, ale niech nie zmieniają symboli klubu... Zaraz to będzie, jak już ktoś niżej wspomniał, FC Qatar Barcelona... :/
Tylko nie to! Wiem, że w Hiszpanii jest kryzys, ale niech nie zmieniają symboli klubu... Zaraz to będzie, jak już ktoś niżej wspomniał, FC Qatar Barcelona... :/
Komentarze
0
Tylko nie to! Wiem, że w Hiszpanii jest kryzys, ale niech nie zmieniają symboli klubu... Zaraz to będzie, jak już ktoś niżej wspomniał, FC Qatar Barcelona... :/
0
Tylko nie to! Wiem, że w Hiszpanii jest kryzys, ale niech nie zmieniają symboli klubu... Zaraz to będzie, jak już ktoś niżej wspomniał, FC Qatar Barcelona... :/