9 grudnia 2010, 17:52
0
Piękne :)
22 października 2010, 22:47
zawsze mówię, że ślub na Camp Nou to moje marzenie :) i teraz może się spełnić! świetny pomysł :))))))
16 maja 2010, 20:54
Kolejna karta historii zapisana! :)))))) Nasi Mistrzowie! :)))
20 kwietnia 2010, 23:01
A może tak więcej wiary we własny klub? Barca jest potęgą, dokonuje rzeczy niemożliwych. Wierzyć trzeba do końca! VeB! :)))
20 grudnia 2009, 22:11
totalny brak szacunku.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Piękne :)
0
zawsze mówię, że ślub na Camp Nou to moje marzenie :) i teraz może się spełnić! świetny pomysł :))))))
0
Kolejna karta historii zapisana! :)))))) Nasi Mistrzowie! :)))
0
A może tak więcej wiary we własny klub? Barca jest potęgą, dokonuje rzeczy niemożliwych. Wierzyć trzeba do końca!
VeB! :)))
0
totalny brak szacunku.
0
totalny brak szacunku.
0
Piękne :)
0
Kolejna karta historii zapisana! :)))))) Nasi Mistrzowie! :)))
0
zawsze mówię, że ślub na Camp Nou to moje marzenie :) i teraz może się spełnić! świetny pomysł :))))))
0
A może tak więcej wiary we własny klub? Barca jest potęgą, dokonuje rzeczy niemożliwych. Wierzyć trzeba do końca!
VeB! :)))