Agnieszka102xxx
Dołączył/a: marzec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to szanse :D rewanz z milanem dobry b edzie mam nadzieję ! :D wierzyc rzeba ! teraz czekamy na mecze z realem potem rewanzyk :D i VeB!
0
obrona gdzie
0
3-1 dawać dawać ich :D
0
:D :D :D :D :D :D
0
@nochybaja123, a jest?
0
Czekamy na abidala w któryms meczu :D
0
na 3-1 dobrze by było ;p zeby ku*** nie na 2-2 :/ :D
0
Valdes!!!!!!!!!!
0
http://pl-sport.tv/stream-2.htm tutaj gitarka nawet
0
!!!!!!!!!!!!!!
0
@fcbarca veb , ja tez haha :D
0
nono grają :D bedzie git :D
0
GOL!!!! messi!!!!!!
0
Damy rade w meczach z realem 26 i 02 i w rewanzu z milanem rzeba wierzyc! :D VeB!
0
http://pl-sport.tv/stream-2.htm
prosze transmisje mi działa jak ktos chce :)
VeB!