Powiem tak fajnie, że Pique nie boi się powiedzieć tego co myśli ale fakt jest taki, że tym razem przesadził bo jednak do rywala trzeba mieć szacunek. Gdyby ktoś powiedział na któregoś z piłkarzy Barcy pachołek każdy z nas byłby zły i nie mowiłby, że ceni tego piłkarza bo mówi co myśli.
Powiem tak fajnie, że Pique nie boi się powiedzieć tego co myśli ale fakt jest taki, że tym razem przesadził bo jednak do rywala trzeba mieć szacunek. Gdyby ktoś powiedział na któregoś z piłkarzy Barcy pachołek każdy z nas byłby zły i nie mowiłby, że ceni tego piłkarza bo mówi co myśli.
Komentarze
3
1
Powiem tak fajnie, że Pique nie boi się powiedzieć tego co myśli ale fakt jest taki, że tym razem przesadził bo jednak do rywala trzeba mieć szacunek. Gdyby ktoś powiedział na któregoś z piłkarzy Barcy pachołek każdy z nas byłby zły i nie mowiłby, że ceni tego piłkarza bo mówi co myśli.
3
1
Powiem tak fajnie, że Pique nie boi się powiedzieć tego co myśli ale fakt jest taki, że tym razem przesadził bo jednak do rywala trzeba mieć szacunek. Gdyby ktoś powiedział na któregoś z piłkarzy Barcy pachołek każdy z nas byłby zły i nie mowiłby, że ceni tego piłkarza bo mówi co myśli.