Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Song jest sprzedany bo ma marke po Arsenalu i latwo znajdzie pracodawce a Sergiego nikt nie kupi za dobre pieniadze.... co do rotacji to powtarzam - to jest poczatek sezonu, trzeba go dobrze zaczac i tak mamy luki w skladzie a nie bawic sie w rotacje... presezon sie skonczyl :) na rotacje przyjdzie czas w dalszej czesci sezonu - gwarantuje Ci , niektore beda wymuszone, niektore nie.
0
oczywiscie :) ale gra sklad najsilniejszy i tak powinno byc na poczatek, kombinacje nie potrzebne, to 1 kolejka sezonu a nie Copa Del Rey. Pozdro.
0
czlowieku w 1 zespole jest 20 paru zawodnikow ale Sergi Roberto nigy nie byl i (jak sadze) nigdy nie bedzie graczem pierwszej "11", to jest mecz otwarcia sezonu, 1 kolejka i powinni grac najlepsi, na rotacje przyjdzie czas. Wystarczy ze brakuje Pique, Neymara, L.Suareza.
0
jestem na NIE... jedenastka SPORTU lepsza :)
0
powiem krotko, przy nieobecnosci Pique i Neymara, najlepsza mozliwa jedenastka ;) jestem za.
0
czemu ? bo slabszy rywal ?? moim zdaniem sezon sie zaczyna i trzeba z grubej rury przywalic i nie bawic sie w tym akurat momencie rotacjami ;)
0
zobaczyc omozna bylo w presezonie, teraz zaczyna sie sezon i Sergi Roberto to nie zawodnik na "11" :)
2
Iniesta na tym zdjeciu wyglada jakby mial max 15 lat :P
0
chcialbys ?? chyba malo kto by chcial Van Gaala po raz trzeci (przy calym szacunku do jego osoby;)
)
0
mundial to mundial... najwazniejsze rozgrywki ;) zwlaszcza te ostatnie :P
1
lepiej ty trzymaj palce z dala od klawiatury :/
0
dobra opcja.... Iniesta wiecznie tyrac nie moze... Reus sie moze przydac ;)
0
i to w obie strony :)
0
najlepiej dzis wieczorem jeszcze :P
0
Luis Suarez - chyba najlepszy napastnik na swiecie... swietny tranfer - poza dyskusja , oby sie tylko dobrze wkomponowal i wykonywal swoja robote ;) ps. jeszcze jedno marzenie poza powrotem Yaya Toure (mozliwe ale pozniej, na razie niekonieczne) to Angel Di Maria... fenomenalny grajek, jeszcze przesz kilka dni u rywala za miedza, potem zmienia Lige, chyba jednak niemozliwe zeby kiedys zagral u nas :/
0
masz racje zle sie wyrazilem... nie jest ikona ale kojarzy sie z Barca dla jej kibicow i nie tylko - wychowanek, potem wrocil na kilka lat... choc fakt - bardziej jest chba ikona Arsenalu...
twojego ostatniego zdanie nie komentuje bo jest ponizej poziomu.
6
Dunga nawet w czasach swietnosci Daniego Alvesa, stawiał na Maicona, wkurzał mnie tym :P zreszta o czym my mowimy - pomija dwoch bocznych, pfensywnych obroncow.... uwaga- najbrzydziej grajaca Brazylia od lat (patrz mundial RPA 2010) powraca.. !!
2
dla mnie cala sprawa z Cesciem jest ciezka do ogarniecia... najpierw byly poczatkowe odcinki telenoweli pt. Cesc Fabregas wraca do Barcy... pytanie bylo tylko po co ? mielismy najlepszy srodek na swiecie, po co nam kapitan Arsenalu? chyba tylko dla zasady, zeby dobry wychowanek wrocil.... przez 3 lata gral... niezle ale bez fajerwerkow, dla wielu niedosyt i tu pelna zgoda - nie do konca wykorzystany w srodku pola.
mijaja 3 lata, kiedy nagle moglby zaczac grac czesciej, bo Xavi starszy, przyda sie pomoc itd to F.C. Barcelona nagle pozbywa sie Cesca Fabregasa bocznymi drzwami w kilka dni.... ciezkie do zrozumienia :P
o ile ja za Fabsem nie placze bo uwazam ze Barca sobie bez niego poradzi, tak jak swietnie sobie radzila przed jego powrotem na CN, o tyle ciezko mi teraz patrzec na niego w koszulce Chelsea (jeszcze w tych krotkich wlosach :P), przeciez to ikona nie tylko naszego klubu ale takze Arsenalu i kiedys cos im obiecal... mysle ze stracil w oczach kibicow...
ale ja go dalej lubie - niech wraca do nas za 2 ,3 lata albo na koniec kariery :)
0
mysle ze nie bedzie mu latwo przekonac Enrique ale niech probuje :)
0
pobozne zyczenia... poprzedni sezon wypadł dobrze co reszta grala slaba. Alexis nigdy nie byl i nie bylby gwiazda pierwszego formatu w Barcy.
0
przestan biadolic... za Alexisa byla wieksza kasa, za Pedro moze 20 mln a kupilismy Luisa Suareza i ktos musial odejsc na kim trzeba bylo zarobic... dodatkowo Alexis raczej nie chcialby siedziec na ławie, Pedro jako wychowanek jest bardziej przywiazany do klubu. Poza tym Alexis lepiej zeby gral i sie rozwijal w Juventusie lub ew. wlasnie Arsenalu a nie sie marnowal w Barcy, raz ze ławka, dwa ze nie wpasował sie w druzyne. tyle na ten temat.
0
najwyzsza swietnosc Barcy to Pep Guardiola a nie Johan Cruyff kolego ;)
1
zenada to twoja wypowiedz hejterze (a nie kibicu)
0
nie lubie CRa ale to potwierdzenie nie na miejscu... Deulefou ma jeszcze sporo do udowodnienia :) ps. powiedz po co ten awatar ? nie miejszajmy polityki na forum pilkarskim :P
0
nie wiesz ze hala dzieci sa najbardziej aktywnymi na internecie... nie zwracaj uwagi na takie "pytania"
0
dzieki :) niestety net mi zacinal mecz :P
3
masz racje ale nie wymagaj ode mnie - kibica, nie hejtera, zebym sie jaral Pucharem Gampera wygranym z meksykanskim Clubem Leon.... prawdziwy sezon dopiero sie zaczyna :D
0
nie zartuj.... za rok nie bedzie zadnego Realu... :)
0
no tak zgadza sie ale jednoczesnie byl to jego slabszy sezon. jedno i drugie sie zgadza.
0
owszem spialem sie podobnie jak redaktor powyzej mam odruchy wymiotne jak czytam fochy " po co tutaj wrzucacie cos o koszykowce, moze mnie to nie interesuje"..... nie interesuje cie ? nie czytaj : ) bardzo cie boli te kilkanascie koszykarskich postow na miesiac ?? pytasz po co jest ten dzial ? nie wiem po co... moze zeby ulatwic komus kto chce cos znalezc na temat koszykowki (bo postow nie jest duzo)... i prosze odpusc juz sobie ;) pozdro.