0

sentenced

Wole tvp bo lubie sie posmiac z naszych fachowcow (szkoda ze nie bylo Gmocha) i sluchac jak po kazdej bramce zmulenie komentatora sie powieksza ^^

0

Denerwuje mnie komentator... caly czas "mielismy szczescie ze te strzal barcelony byl zablokowany" "znowu tracimy pilke" niech mowi za siebie....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?