Alasia
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sentenced
Wole tvp bo lubie sie posmiac z naszych fachowcow (szkoda ze nie bylo Gmocha) i sluchac jak po kazdej bramce zmulenie komentatora sie powieksza ^^
0
Denerwuje mnie komentator... caly czas "mielismy szczescie ze te strzal barcelony byl zablokowany" "znowu tracimy pilke" niech mowi za siebie....