Spisuje się bardzo dobrze. Nie spodziewałem się, że będzie prezentował takie umiejętności na ten moment. Ma talent i wydaje się być osobą, która nie będzie odstawiała cyrku. Rozwijaj się chłopie!
Gdy dowiedziałem się, że Barca kupiła Paulinho to pomyślałem - "Ale dlaczego? Co on może wnieść do drużyny?" Grubo się myliłem. Na chwilę obecną spisuje się bardzo dobrze. Wchodzi z drugiej linii, może przydać się przy stałych fragmentach gry i najlepsze jest to, że czuje po prostu grę. Zgrywa się z drużyną dość szybko i jest to bardzo pocieszające. Oby tak dalej!
Komentarze
0
Komentujących ten artykuł :)
3
Spokojnie! Poczekajmy jakiś czas i zobaczmy jak Piątek się rozwinie. Osobiście trzymam kciuki za tego młodego, bardzo skromnego chłopaka :)
0
Spisuje się bardzo dobrze. Nie spodziewałem się, że będzie prezentował takie umiejętności na ten moment. Ma talent i wydaje się być osobą, która nie będzie odstawiała cyrku. Rozwijaj się chłopie!
0
Racja. Oj czuję, że Messi nastrzela w tym sezonie dość duuuużo bramek :)
0
Gdy dowiedziałem się, że Barca kupiła Paulinho to pomyślałem - "Ale dlaczego? Co on może wnieść do drużyny?" Grubo się myliłem. Na chwilę obecną spisuje się bardzo dobrze. Wchodzi z drugiej linii, może przydać się przy stałych fragmentach gry i najlepsze jest to, że czuje po prostu grę. Zgrywa się z drużyną dość szybko i jest to bardzo pocieszające. Oby tak dalej!
20
Ousmane trzymaj się mocno! Wróć silniejszy :)
5
Dokładnie! O wiele szybciej i przyjemniej przegląda się skład w formie graficznej.
5
Około godziny temu Agusti podziękował wszystkim, którzy już złożyli podpis. Jest to 2920 socios :)
3
Spokojnie! Poczekajmy jakiś czas i zobaczmy jak Piątek się rozwinie. Osobiście trzymam kciuki za tego młodego, bardzo skromnego chłopaka :)
2
Ale kłamczuszek :D On już zaczął się w tych wszystkich kłamstwach gubić...