A ja się pytam co Valdes musi jeszcze zrobić żeby wyjść z cienia jaki rzuca Casillas? Przecież Iker wcale nie broni lepiej od niego, a ludzie i tak uważają Casillasa za tego najlepszego, chyba z przyzwyczajenia. Oczywiście nie ujmując tutaj Ikerowi jego zdolności, bo naprawdę go szanuję, jest super bramkarzem i chyba jedynym (po odejściu Raula) normalnym zawodnikiem Realu, ale to mówienie o nim, że jest cały czas najlepszy to moim zdaniem gadanie głupot.
W tym roku najbardziej brane pod uwagę będą pewnie osiągnięcia w reprezentacji państwa na mundialu. Iniesta strzelił zwycięskiego gola dla Hiszpanii a Messi nie osiągnął nic na mundialu.
Brawo Villa, brawo Iniesta! A co do Pique... No cóż, zdaża się najlepszym ;) Mam nadzieję, że w niedzielę też postrzelają troche goli (na nasze konto!) Nietoperzom.
Komentarze
0
A ja się pytam co Valdes musi jeszcze zrobić żeby wyjść z cienia jaki rzuca Casillas? Przecież Iker wcale nie broni lepiej od niego, a ludzie i tak uważają Casillasa za tego najlepszego, chyba z przyzwyczajenia. Oczywiście nie ujmując tutaj Ikerowi jego zdolności, bo naprawdę go szanuję, jest super bramkarzem i chyba jedynym (po odejściu Raula) normalnym zawodnikiem Realu, ale to mówienie o nim, że jest cały czas najlepszy to moim zdaniem gadanie głupot.
0
Ostatnie zdanie bardzo trafne ;)
0
@AntyRealM
Aha, nie wiedziałem, mój błąd i dzięki za poprawkę :)
No to w takim razie mamy "oczko" :p
0
Jak to 21 meczów bez porażki? A Espanyol 2-1 Barcelona ostatnio w Pucharze Katalonii?
0
A kiedy odbywają sie te mecze?
0
1. Iniesta
2. Xavi
3. Messi
W tym roku najbardziej brane pod uwagę będą pewnie osiągnięcia w reprezentacji państwa na mundialu. Iniesta strzelił zwycięskiego gola dla Hiszpanii a Messi nie osiągnął nic na mundialu.
0
Brawo Villa, brawo Iniesta! A co do Pique... No cóż, zdaża się najlepszym ;) Mam nadzieję, że w niedzielę też postrzelają troche goli (na nasze konto!) Nietoperzom.
0
Messi przypakuje na siłowni to nie będzie się musiał tyle motać z obrońcami, weźmie ich z bara i po problemie ;)
0
Miejmy nadzieję, że po tym sezonie ta średnia zwycięskich spotkań będzie jeszcze większa ;)
0
A kiedy odbywają sie te mecze?