Amadeoo
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cristiano Ronaldo, cos około 100m
1
Chyba zapomnieliście jaka krzywda się przytrafiła Iniescie i jego żonie.
4
Hahaha 100% racji.
0
Może i nie ale grała totalną klapę a tak się napinacie o mecz Realu że się tego czytać nie da
0
Zapomniał wół jak cielęciem był? Barca - APOEL.
0
2
Real chce za Morate 25m, Juve daje 17m... :) dziwne no nie? A Alexis odejdzie za 30m pewnie.
0
haha..
0
http://www.2bramki.pl/1659/leomessizignorowaldzieckoprzedmeczemzbih.html widzieliscie? afera XD
0
Złe ustawienie dla Di Marii.. on jest środkowym, tam wymiata, a Messi na 9 a nie na rozgrywaniu.. Aguero do boku lub jako 2 napastnik, Messi szpica, Di Maria rozgrywanie i bedzie lepiej
4
Ja dałem 3:0 i licze ze tak sie skonczy :)
4
Cóż :) Hiszpania w końcu musi zmienić styl gry z Barcelony na Real. Czyli szybki atak i kontry :)
4
Błąd Pique.
0
Zepsuł to Pique.