2

@Muevertigo standard. Pozostaje zaakceptować i się pośmiać xd

4

@arasz1819 u ciebie się trochę to jednak zdarza stąd stwierdzenie

2

@arasz1819 możesz mieć rację ale możesz też nie mieć

0

@prokar1 to tak jak codziennie tutaj

0

@Culer9002 nie biorę

0

@malicinho 27 mam. I jak widać są szanse ;)

0

@norbi77 tu wały i tam. Przykre

0

Komentarz usunięty

0

Dobra włączam mecz Lipsk Real. Trzeba coś z tym zrobić

0

@arasz1819 no PO u władzy to widzisz chyba

9

@malicinho a ja znam dużo więcej facetów którzy się "puszczają" a jednocześnie nigdy nie napisze, że to faceci gorsi. Bo to ludzie tacy są a nie płeć gorsza lub lepsza. Współczuję ze doświadczenia tak źle na twoje postrzeganie wpłynęły

0

Kopenhaga już przegrywa z City

Raków > Kopenhaga

0

@draxidox tak by było. Nie zmyślam

0

@draxidox twój post również

5

@malicinho statystyka skąd wzięta? Pewnie piątnica no bo skąd. Współczuję życia w takim razie jeśli tak aż wygląda

1

@TR3YWAY multiliga top prawda @mekston ?

0

@MeAndSwan na szczęście takich sytuacji bardzo mało to dobrze dla świata

0

@Majkel34 co takiego powiedział?

0

@Herato bylem blisko. Też pomocnik

0

@Gall nie ma problemu

1

@draxidox jakiego mk? Czemu dalej tu jestem?

0

@Herato Kacper Kozłowski

1

@Forsyth na szczęście są też regulaminy i pewne rzeczy które należy przestrzegać czy to na forach czy w społeczeństwie. I oby tutaj też to się stało

1

@draxidox raczej propagowanie zabijania jakiegokolwiek powinno być słusznie tu ukarane

1

@michal26 można przestawić każda historie i podkreślić jacy ludzie teraz są okropni a nie "ah te kobiety zle" lub odwrotnie. Masz teraz przykład @malicinho prawdopodobnie skrzywdzeni przez kobietę i tworzą narracje ah te zle kobiety bo mieli złe doświadczenia xd

1

@draxidox chcesz zabijać ludzi? Niezły humanitaryzm. Skandal

2

@michal26 no to należy pisać podkreślając, że to ludzie tacy są a nie czy pisze to kobieta czy mężczyzna

0

@mekston dużo lepszy. 1.Ronaldo 2.Ronaldo 3.Messi

3

@escarabajo majonez tylko kielecki

0

@Foro żebyście spróbowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?