Ambasador
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2024
LaRambla
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Muevertigo standard. Pozostaje zaakceptować i się pośmiać xd
4
@arasz1819 u ciebie się trochę to jednak zdarza stąd stwierdzenie
2
@arasz1819 możesz mieć rację ale możesz też nie mieć
0
@prokar1 to tak jak codziennie tutaj
0
@Culer9002 nie biorę
0
@malicinho 27 mam. I jak widać są szanse ;)
0
@norbi77 tu wały i tam. Przykre
0
Komentarz usunięty
0
Dobra włączam mecz Lipsk Real. Trzeba coś z tym zrobić
0
@arasz1819 no PO u władzy to widzisz chyba
9
@malicinho a ja znam dużo więcej facetów którzy się "puszczają" a jednocześnie nigdy nie napisze, że to faceci gorsi. Bo to ludzie tacy są a nie płeć gorsza lub lepsza. Współczuję ze doświadczenia tak źle na twoje postrzeganie wpłynęły
0
Kopenhaga już przegrywa z City
Raków > Kopenhaga
0
@draxidox tak by było. Nie zmyślam
0
@draxidox twój post również
5
@malicinho statystyka skąd wzięta? Pewnie piątnica no bo skąd. Współczuję życia w takim razie jeśli tak aż wygląda
1
@TR3YWAY multiliga top prawda @mekston ?
0
@MeAndSwan na szczęście takich sytuacji bardzo mało to dobrze dla świata
0
@Majkel34 co takiego powiedział?
0
@Herato bylem blisko. Też pomocnik
0
@Gall nie ma problemu
1
@draxidox jakiego mk? Czemu dalej tu jestem?
0
@Herato Kacper Kozłowski
1
@Forsyth na szczęście są też regulaminy i pewne rzeczy które należy przestrzegać czy to na forach czy w społeczeństwie. I oby tutaj też to się stało
1
@draxidox raczej propagowanie zabijania jakiegokolwiek powinno być słusznie tu ukarane
1
@michal26 można przestawić każda historie i podkreślić jacy ludzie teraz są okropni a nie "ah te kobiety zle" lub odwrotnie. Masz teraz przykład @malicinho prawdopodobnie skrzywdzeni przez kobietę i tworzą narracje ah te zle kobiety bo mieli złe doświadczenia xd
1
@draxidox chcesz zabijać ludzi? Niezły humanitaryzm. Skandal
2
@michal26 no to należy pisać podkreślając, że to ludzie tacy są a nie czy pisze to kobieta czy mężczyzna
0
@mekston dużo lepszy. 1.Ronaldo 2.Ronaldo 3.Messi
3
@escarabajo majonez tylko kielecki
0
@Foro żebyście spróbowali