Co do Daniego to chyba coś Tito się pomyliło, jest to dobry obrońca do ofensywnej gry ale w defensywie często popełnia dziecinne błędy jak np. nie potrzebne schodzenie do środka, kiedy tam jest 2-3 zawodników Barcy i zostawienie na boku pola karnego przeciwnika kompletnie samego, tak jak to było np. w meczu z Interem przegranym 3:1 kiedy to Alves niepotrzebnie zszedł do środka ( gdzie było już 2 obrońców ) zostawiając Sneijdera samego, który później dostał piłkę i padła bramka ( chyba na 3 do 1 jak dobrze pamiętam ) . Ogólnie od czasu odrodzenia Barcelony ( czyli przyjście Rijkaarda ) dzisiejsza Barca gra najsłabiej w obronie.
Jak Tito mówi, że Hummels nie jest obrońcą z prawdziwego zdarzenia, to nie dziwi mnie już to, że jego Barcelona gra w obronie jak dzieci we mgle, z resztą podobnie jest w ataku. Oglądałem dużo meczy Dortmundu i gra Hummelsa jako środkowego obrońcy to wzór do naśladowania, Subotić też jest solidnym środkowym obrońcą. W dzisiejszych czasach ciężko o porządnego defensora, bo każdy chce być jak C. Ronaldo czy Messi, a Hummels wygląda mi na takiego, który lubi grać jako obrońca, ma zimną głowę i udane interwencje w obronie dają mu satysfakcje.
@wibra
Trener który przez 4 lata zdobył kilkanaście trofeów może nawet powiedzieć, że rezygnuje, gdyż trawa na stadionie jest za zielona, a i tak wszyscy muszą tą decyzję uszanować i nie kazać mu niczego udowadniać, bo on swoje udowodnił, wygrywając 6 trofeów w jednym sezonie.
@Graczdari
Mówisz słabo wyrównana... to wytłumacz mi dlaczego pomiędzy 3 a 10 miejscem, różnica punktów wynosi tylko 9 punktów. Po prostu Barcelona i Real grają piłkę na za wysokim poziomie, gdyby Barcelona i Real grały w lidze angielskiej wtedy sytuacja wyglądała by podobnie.
Porównywanie odejścia Toure do odejścia Makelele nie ma sensu, gdyż ten drugi był podstawą drużyny i grał regularnie a przede wszystkim grał bardzo dobrze, więc jego odejście to był o wiele większy mistake. Yaya w Barcelonie gra tylko parę meczy więc nie wiem dlaczego chcecie tak bardzo go zatrzymać, aby siedział na ławce ?! Bardziej do tej roli pasował by mi Keita. Chciałbym aby Toure został gdyby grał w podstawie od początku do końca a pewnie tak nie będzie dlatego niech odejdzie. Nie wiem tylko dlaczego Barca chce więcej niż 20 mln za zawodnika, którego Pep nie widzi w swojej drużynie.
... to samo z Zidane'm, drugiego takiego nie będzie, to samo z R. Carlosem i z Ronaldo ( nie Crystyną tylko prawdziwym Ronaldo ) i z Figo, z Ronaldinho za czasów gdy chciało mu się grać w piłkę i Nesty i Pirlo itd.
Nie rozumiem twojego komentarza, Zidane mniej grał od Xaviego ? Przecież Zidane grał w piłkę do 34 roku życia a o bramce jaką zdobył Zidane w finale LM z Leverkusen, to Xavi może tylko pomarzyć nie mówiąc o finale MŚ 98. Sorry co jak co ale Zidane był najlepszy na swojej pozycji i nie ważne gdzie grał trzeba go szanować.
VAN BRONCKHORST powinien to wygrać, ze względu na wagę meczu i sam piękny strzał , a głosowanie na Messiego tylko dlatego, że gra w klubie, któremu kibicujesz; jest głupie.
Komentarze
0
Co do Daniego to chyba coś Tito się pomyliło, jest to dobry obrońca do ofensywnej gry ale w defensywie często popełnia dziecinne błędy jak np. nie potrzebne schodzenie do środka, kiedy tam jest 2-3 zawodników Barcy i zostawienie na boku pola karnego przeciwnika kompletnie samego, tak jak to było np. w meczu z Interem przegranym 3:1 kiedy to Alves niepotrzebnie zszedł do środka ( gdzie było już 2 obrońców ) zostawiając Sneijdera samego, który później dostał piłkę i padła bramka ( chyba na 3 do 1 jak dobrze pamiętam ) . Ogólnie od czasu odrodzenia Barcelony ( czyli przyjście Rijkaarda ) dzisiejsza Barca gra najsłabiej w obronie.
0
Jak Tito mówi, że Hummels nie jest obrońcą z prawdziwego zdarzenia, to nie dziwi mnie już to, że jego Barcelona gra w obronie jak dzieci we mgle, z resztą podobnie jest w ataku. Oglądałem dużo meczy Dortmundu i gra Hummelsa jako środkowego obrońcy to wzór do naśladowania, Subotić też jest solidnym środkowym obrońcą. W dzisiejszych czasach ciężko o porządnego defensora, bo każdy chce być jak C. Ronaldo czy Messi, a Hummels wygląda mi na takiego, który lubi grać jako obrońca, ma zimną głowę i udane interwencje w obronie dają mu satysfakcje.
0
Co to za ankieta ?! Zabrakło opcji, zależy od stanu zdrowia i samego Messiego czy będzie chciał grać.
0
@wibra
Trener który przez 4 lata zdobył kilkanaście trofeów może nawet powiedzieć, że rezygnuje, gdyż trawa na stadionie jest za zielona, a i tak wszyscy muszą tą decyzję uszanować i nie kazać mu niczego udowadniać, bo on swoje udowodnił, wygrywając 6 trofeów w jednym sezonie.
0
@Graczdari
Mówisz słabo wyrównana... to wytłumacz mi dlaczego pomiędzy 3 a 10 miejscem, różnica punktów wynosi tylko 9 punktów. Po prostu Barcelona i Real grają piłkę na za wysokim poziomie, gdyby Barcelona i Real grały w lidze angielskiej wtedy sytuacja wyglądała by podobnie.
0
Ronaldinho jest najlepszym przykładem, że sam talent nie wystarczy, potrzeba jeszcze popierać go regularnym treningiem.
0
Porównywanie odejścia Toure do odejścia Makelele nie ma sensu, gdyż ten drugi był podstawą drużyny i grał regularnie a przede wszystkim grał bardzo dobrze, więc jego odejście to był o wiele większy mistake. Yaya w Barcelonie gra tylko parę meczy więc nie wiem dlaczego chcecie tak bardzo go zatrzymać, aby siedział na ławce ?! Bardziej do tej roli pasował by mi Keita. Chciałbym aby Toure został gdyby grał w podstawie od początku do końca a pewnie tak nie będzie dlatego niech odejdzie. Nie wiem tylko dlaczego Barca chce więcej niż 20 mln za zawodnika, którego Pep nie widzi w swojej drużynie.
0
... to samo z Zidane'm, drugiego takiego nie będzie, to samo z R. Carlosem i z Ronaldo ( nie Crystyną tylko prawdziwym Ronaldo ) i z Figo, z Ronaldinho za czasów gdy chciało mu się grać w piłkę i Nesty i Pirlo itd.
0
------> Undertaker87
Nie rozumiem twojego komentarza, Zidane mniej grał od Xaviego ? Przecież Zidane grał w piłkę do 34 roku życia a o bramce jaką zdobył Zidane w finale LM z Leverkusen, to Xavi może tylko pomarzyć nie mówiąc o finale MŚ 98. Sorry co jak co ale Zidane był najlepszy na swojej pozycji i nie ważne gdzie grał trzeba go szanować.
0
VAN BRONCKHORST powinien to wygrać, ze względu na wagę meczu i sam piękny strzał , a głosowanie na Messiego tylko dlatego, że gra w klubie, któremu kibicujesz; jest głupie.