Z tego co wiem tylko Modric był przeciwko po tym co widział na KMS. Ale was tam nie było więc możecie nie wiedzieć:). Reszta drużyny wraz z trenerem popierala ten pomysł i ja jako fan pilki do nich należę:)
Niestety to jest minus katalońskiej prasy. Nie mówi całej prawdy. Było tak, że kibice spiewali o złotej piłce dla Cristiano a on śpiewał razem z nimi w czasie swietowania. Szkoda że gazety o tym nie napiszą, ale tak tak właśnie działają :). Pozdrawiam
Hehe to jest właśnie Katalońska prasa. Poda niepełne informację, a później nie dziwie się że nazywacie Ronaldo bufonem. Prawda jest taka że kibice spiewali o tym że Ronaldo ma dostać złotą piłkę, a ten słysząc to śpiewał razem z nimi kiedy wszysy świetlowali. W tym komplenie nie widzę nic złego.
Komentarze
0
Ok już kasuje konto i uciekam z podkulonym ogonem xD
0
Fakt że trochę pomagają:). Jednak moj komentarz ma na celu bardziej zaznaczyć że każda drużyna coś raz dostaje a raz jej się coś zabiera:)
0
Z tego co wiem tylko Modric był przeciwko po tym co widział na KMS. Ale was tam nie było więc możecie nie wiedzieć:). Reszta drużyny wraz z trenerem popierala ten pomysł i ja jako fan pilki do nich należę:)
1
3
8
Przelew do sędziów chyba jednak poszedł za te 222 mln ;p
8
Niestety to jest minus katalońskiej prasy. Nie mówi całej prawdy. Było tak, że kibice spiewali o złotej piłce dla Cristiano a on śpiewał razem z nimi w czasie swietowania. Szkoda że gazety o tym nie napiszą, ale tak tak właśnie działają :). Pozdrawiam
4
Hehe to jest właśnie Katalońska prasa. Poda niepełne informację, a później nie dziwie się że nazywacie Ronaldo bufonem. Prawda jest taka że kibice spiewali o tym że Ronaldo ma dostać złotą piłkę, a ten słysząc to śpiewał razem z nimi kiedy wszysy świetlowali. W tym komplenie nie widzę nic złego.
3
2
No i w studiu pokazali że spalonego nie było. Została noga Valencii