Narzekacie ciągle na sędziów ale nie patrzcie na to że w tym meczu graliscie tragicznie. Gdybyście byli sprawiedliwi albo ogladali mecz a nie patrzyli na livescore cieszylibyscie się z remisu a nie narzekali na sędziów:)
Nie wiem jak dokladnie jest w Madrycie, ale jako fan Realu ździwiłbym się jakby zawodnicy przyjechali, mając przed soba dość cięzki mecz :). Moim zdaniem Bartolomeu spokojnie wystarczył na plebiscycie.
Nie rozumiem, czemu zawsze Wy kibice Barcelony ciagle mówicie o faworyzowaniu Realu. W poprzednim sezonie mieliście więcej karnych, w ostatnich derbach powinny być 2 karne dla Realu (1 faul na Lucasie, 2 ręka Rakitica - oczywiscie pamiętam też o ręce Carvajal'a. Dodatkowo spalony Suareza). Nie chce się kłócić, bo każdy NORMALNY kibic wie, że poziom sędziowania w Hiszpani to tragedia. W jednym meczu będzie więcej dla jednych, innego dla drugich.
Moim bardzo dobrym przyjacielem jest kibic Barcy, z którym ciągle oglądam derby, jednak żaden z Nas nigdy nie mówi a że Realowi/Barcie pomagają sędziowe, a bo Perez posmarował. To jest poprostu śmieszne. Wszytsko zależy od zawodników
Nie wiem jak dokladnie jest w Madrycie, ale jako fan Realu ździwiłbym się jakby zawodnicy przyjechali, mając przed soba dość cięzki mecz :). Moim zdaniem Bartolomeu spokojnie wystarczył na plebiscycie.
Nie rozumiem, czemu zawsze Wy kibice Barcelony ciagle mówicie o faworyzowaniu Realu. W poprzednim sezonie mieliście więcej karnych, w ostatnich derbach powinny być 2 karne dla Realu (1 faul na Lucasie, 2 ręka Rakitica - oczywiscie pamiętam też o ręce Carvajal'a. Dodatkowo spalony Suareza). Nie chce się kłócić, bo każdy NORMALNY kibic wie, że poziom sędziowania w Hiszpani to tragedia. W jednym meczu będzie więcej dla jednych, innego dla drugich.
Komentarze
0
0
0
Narzekacie ciągle na sędziów ale nie patrzcie na to że w tym meczu graliscie tragicznie. Gdybyście byli sprawiedliwi albo ogladali mecz a nie patrzyli na livescore cieszylibyscie się z remisu a nie narzekali na sędziów:)
0
Nie wiem jak dokladnie jest w Madrycie, ale jako fan Realu ździwiłbym się jakby zawodnicy przyjechali, mając przed soba dość cięzki mecz :). Moim zdaniem Bartolomeu spokojnie wystarczył na plebiscycie.
0
Nie rozumiem, czemu zawsze Wy kibice Barcelony ciagle mówicie o faworyzowaniu Realu. W poprzednim sezonie mieliście więcej karnych, w ostatnich derbach powinny być 2 karne dla Realu (1 faul na Lucasie, 2 ręka Rakitica - oczywiscie pamiętam też o ręce Carvajal'a. Dodatkowo spalony Suareza). Nie chce się kłócić, bo każdy NORMALNY kibic wie, że poziom sędziowania w Hiszpani to tragedia. W jednym meczu będzie więcej dla jednych, innego dla drugich.
Moim bardzo dobrym przyjacielem jest kibic Barcy, z którym ciągle oglądam derby, jednak żaden z Nas nigdy nie mówi a że Realowi/Barcie pomagają sędziowe, a bo Perez posmarował. To jest poprostu śmieszne. Wszytsko zależy od zawodników
1
Po co w ogóle oglądasz mecz, jeżeli wszytsko jest ustawione. Real zawsze ble, a Barca zawszę super.
0
Nie wiem jak dokladnie jest w Madrycie, ale jako fan Realu ździwiłbym się jakby zawodnicy przyjechali, mając przed soba dość cięzki mecz :). Moim zdaniem Bartolomeu spokojnie wystarczył na plebiscycie.
0
0
Nie rozumiem, czemu zawsze Wy kibice Barcelony ciagle mówicie o faworyzowaniu Realu. W poprzednim sezonie mieliście więcej karnych, w ostatnich derbach powinny być 2 karne dla Realu (1 faul na Lucasie, 2 ręka Rakitica - oczywiscie pamiętam też o ręce Carvajal'a. Dodatkowo spalony Suareza). Nie chce się kłócić, bo każdy NORMALNY kibic wie, że poziom sędziowania w Hiszpani to tragedia. W jednym meczu będzie więcej dla jednych, innego dla drugich.
0