4

Atletico Madryt to więzienie? Czy jaki uj?

Najpierw wyśmiali ofertę Realu na 150mln. Teraz chca złożyć skargę na Barce do FIFA, UEFA i gdzie tylko sie da.
"Wszyscy wiemy, że to klub oszustów"

Tak lepiej gnić w Atletico, bo z miejsca jesteś zdrajcą, nawet jak przychodzisz z Man.City, aby grać u tych "the bili" xD

0

@michal26
Liczą sie mecze bezpośrednie, a potem bramki
3-0, 3-1
4-1, 3-2

3

Haaland ⚽️⚽️ 5.70✅️
Mbappé ⚽️⚽️ 2.70✅️
Kane ⚽️⚽️ 4.15 (?)

Harry zrób swoje i


1

@Marcelinho132
Moge zrobić C-out na około 350zł, albo czekać na 2 bramki Kane i zgarnąć 2350+ Proste, czekamy! xD

1

@Marcelinho132
Chyba mamy takie same potrzeby xD

6

Dzisiaj Kane 2+ ⚽️⚽️ v Ghana 4.15 i znowu rozbije bank na ponad 2300 xD
@blakkudium @messicocacola @Spider_Man @Gibbon_FCB @Cyzix @Mario96w @kryhaa i inni

3

@mekston
Kane jutro 2+ ⚽️⚽️

4

13

Mbappé, Messi, Haaland, Kane. To co robią Ci goście na tym mundialu. To jest chore xD

0

@MessiForeverTheBest
Same KONIE na tych mistrzostwach. A jutro jeszcze Kane coś dołoży

6

Haaland też nie spi, ależ chora i najciekawsza rywalizacja o złotego buta sie szykuje

1

@messicocacola
Ostatnio Kane mi zamknął 2600+ więc być moze uda się zarobić jutro także jakiś grosz xD

1

@messicocacola
Zrobi sie bedziesz naznaczony xD

0

Dembele w reprezentacji jest cieniem pilkarza, który wygrywał złotą pilkę.

0

@Castro
Ja jadę tym co działa 2 gole Kane+ asysta Bruno i mam 1250+

5

@Marcelinho132
Przecież pobije ten rekord. Messi nie da rady i tak robi PONAD stan.

1

Mbappe 2 gole siada ✅️

1

@PatrychoO
Przylądek Zdrój mistrzem świata

4

@PatrychoO
Ja to nawet pamiętam jak Messi strzelał pierwszego gola po podaniu Ronaldinho dla Barcy....

1

@Marcelinho132
W międzyczasie Kuba bedzie powtarzać karnego z 2016 roku, tylko trzeba po Portugalczyków jechać jeszcze.

2

Mecz bedzie kontynuowany jak sie skończy Norwegia v Senegal xD

1

@Marcelinho132
Jeszcze 30 minut? Matko jedyna, co za kraj xD

0

Wjechać w Irak jak USA 200 kurs xD

0

@Gibbon_FCB
Czyli kupon był dobry znowu będą strzelać jak poyeby xD

2

@Gibbon_FCB
Koncepcja była dobra, ale też Austria uja zagrała i nie wkurzyła do końca Leo Messiego xD

1

To co znowu ten sam schemat?
Messi 2+⚽️⚽️
Mbappé 2⚽️⚽️
Kane 2⚽️⚽️
?

4

Ależ to są dziki matko jedyna. Messi, Mbappé i Kane pfff

1

Kazek Węgrzyn wychodzi z założenia, że nie złamał mu nogi to nie ma faulu xDDD

3

@Danny Gaucho
Sorry już poprawiam Danny jak zwykle w punkt ze statystykami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?