"Barcelona wygrała ten mecz przeważając na jednej pozycji: Bramkarz..."
"Co jeszcze warte uwagi? Ronaldo nakrył czapką Messiego, po raz kolejny w GD pokazuje, że po prostu jest lepszy."
"sedzia wygral eufcalonie mecz... a kto twierdzi inaczej ten putka i tyle... zoltymi spowodowal ze real nie mogl grac presingiem bo inaczej konczylibysmi w 7-8... no i jeszcze ta bramka Bale... czyli nic nowego u "typowego sędziego hiszpańskiego" Wszystko wina sędziegooooO!
Narzekacie ludzie, że się odechciewa mecz oglądać.
Płaczecie o masche, ale jeżeli wystąpił by barta i bramka stracona "ZIEMIĄ" przez niego, znowu placz: "Masche by to wyczyscil, a nie taki bartra!". Zagralby każdy inny obrońca i tak byście płakali.
Jeszcze sie taki nie narodzil co by.... no koniec znacie.
Życie jest zbyt krótkie żeby narzekać, cieszmy się, że wogole dane jest nam ogladac Barce.
Komentarze
0
"Wisienki" z rm.pl
"Barcelona wygrała ten mecz przeważając na jednej pozycji: Bramkarz..."
"Co jeszcze warte uwagi? Ronaldo nakrył czapką Messiego, po raz kolejny w GD pokazuje, że po prostu jest lepszy."
"sedzia wygral eufcalonie mecz... a kto twierdzi inaczej ten putka i tyle... zoltymi spowodowal ze real nie mogl grac presingiem bo inaczej konczylibysmi w 7-8... no i jeszcze ta bramka Bale... czyli nic nowego u "typowego sędziego hiszpańskiego" Wszystko wina sędziegooooO!
6
Łezka w oku się kręci, widząc jak Ci piłkarze się poruszali po boisku!
1
Narzekacie ludzie, że się odechciewa mecz oglądać.
Płaczecie o masche, ale jeżeli wystąpił by barta i bramka stracona "ZIEMIĄ" przez niego, znowu placz: "Masche by to wyczyscil, a nie taki bartra!". Zagralby każdy inny obrońca i tak byście płakali.
Jeszcze sie taki nie narodzil co by.... no koniec znacie.
Życie jest zbyt krótkie żeby narzekać, cieszmy się, że wogole dane jest nam ogladac Barce.
0
Receptą na każda drużyne jest pokazywanie sie do gry. U nas Masche/Barta ma piłke i nikt do niego nie podejdzie nawet na klepke...
5
Czepiacie się, że Masche na ŚO
Przecież gra w pomocy!
Razem z Bartrą...
6
Łezka w oku się kręci, widząc jak Ci piłkarze się poruszali po boisku!
5
Czepiacie się, że Masche na ŚO
Przecież gra w pomocy!
Razem z Bartrą...
3
Jedyny dobry aspekt to zaangażowanie Suareza
3
Ronaldo niby taki mieśniak a odbija się od obrońców sevilli jak piłka od nogi Rasiaka
2
Niech umilkną Ci wszyscy którzy mówili: L.S nowy pep, z nim wszystko ugramy!