O sobie

  • Zainteresowania Sport, piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik David Luiz
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Juventus, Arsena;
  • Barcelonie kibicuję od 9 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 4596
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 24

Komentarze

0

"Wisienki" z rm.pl

"Barcelona wygrała ten mecz przeważając na jednej pozycji: Bramkarz..."

"Co jeszcze warte uwagi? Ronaldo nakrył czapką Messiego, po raz kolejny w GD pokazuje, że po prostu jest lepszy."

"sedzia wygral eufcalonie mecz... a kto twierdzi inaczej ten putka i tyle... zoltymi spowodowal ze real nie mogl grac presingiem bo inaczej konczylibysmi w 7-8... no i jeszcze ta bramka Bale... czyli nic nowego u "typowego sędziego hiszpańskiego" Wszystko wina sędziegooooO!

6



Łezka w oku się kręci, widząc jak Ci piłkarze się poruszali po boisku!

1

Narzekacie ludzie, że się odechciewa mecz oglądać.
Płaczecie o masche, ale jeżeli wystąpił by barta i bramka stracona "ZIEMIĄ" przez niego, znowu placz: "Masche by to wyczyscil, a nie taki bartra!". Zagralby każdy inny obrońca i tak byście płakali.
Jeszcze sie taki nie narodzil co by.... no koniec znacie.

Życie jest zbyt krótkie żeby narzekać, cieszmy się, że wogole dane jest nam ogladac Barce.

0

Receptą na każda drużyne jest pokazywanie sie do gry. U nas Masche/Barta ma piłke i nikt do niego nie podejdzie nawet na klepke...

5

Czepiacie się, że Masche na ŚO
Przecież gra w pomocy!
Razem z Bartrą...

Zobacz wszystkie

6



Łezka w oku się kręci, widząc jak Ci piłkarze się poruszali po boisku!

5

Czepiacie się, że Masche na ŚO
Przecież gra w pomocy!
Razem z Bartrą...

3

Jedyny dobry aspekt to zaangażowanie Suareza

3

Ronaldo niby taki mieśniak a odbija się od obrońców sevilli jak piłka od nogi Rasiaka

2

Niech umilkną Ci wszyscy którzy mówili: L.S nowy pep, z nim wszystko ugramy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?