O sobie

  • Zainteresowania muzyka rockowa
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Messi, Xavi, Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5160
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 0

Komentarze

Ana

0

super! a zastanawiałam się ostatnio czy ktoś kiedyś (a właściwie po prostu: kiedy) napisze jakąś książkę o nim - i jest. lektura obowiązkowa! :)

Ana

0

jedyne co mam do zarzucenia w tym meczu to zmiany grupowe... młodzi powinni grać coraz więcej, to jasne, bo przyjdzie czas na zmianę warty, ale żeby zaraz zdejmować większość podstawowego skład z boiska i wpuszczać rezerwowych? mogłoby się to odbywać bardziej stopniowo. niech chłopcy pograją z Iniestą, Xavim, Alvesem.. nie tylko z Messim. niech się uczą od nich :) bo trening to nie wszystko :) chyba, że marudzę, to sorry :P

Ana

0

nie widziałam nigdy żadnego odcinka bajki ze SpongeBobem, a mimo wszystko wiem, jak wygląda ta postać... można :)

Ana

0

ogólnie spoko, ale tło mi urywa, i zamiast napisu "campions", mam "pions", ale i tak ta mozaika jest super, więc zmiana na plus. a resztę "zbadam" później :)

Ana

0

to nie on powinien odejść, tylko Rossel :/

Zobacz wszystkie
Ana

0

pięknie! Tito wrócił, Eric w końcu dostał powołanie... czy można ich jeszcze bardziej zmotywować przed meczem z PSG? szkoda, że jutro nie grają u siebie, trybuny by pięknie przywitały Abidala, ale mam nadzieję że i w Vigo będzie ładna reakcja :) bo skoro go powołali to myślę, że wejdzie gdzieś 60. - 70. minucie? :) jest radość!!! :))

Ana

0

pocieszające jest to, że nawet jeśli Vive (którym oczywiście życzę zwycięstwa) przegrają to i tak wygrają nasi ;) i jak nie jestem wielką fanką piłki ręcznej, tak ten mecz chętnie bym obejrzała.. ktoś wie czy będzie można to gdzieś obejrzeć?

Ana

0

Puyol się obraził? jakoś to do niego nie pasuje... mam nadzieję, że te plotki są mocno przesadzone. od dawna zastanawiam się nad tym czy on da jeszcze radę grać i ta długa cisza o jego ewentualnym powrocie potwierdza moje obawy... ale odejście z klubu? chyba większość cules miała nadzieję, że Carles po zakończeniu kariery piłkarskiej znajdzie miejsce w sztabie szkoleniowym (jak nie w pierwszej drużynie to z młodszymi chłopakami, którzy na pewno mogliby się wiele od niego nauczyć). jest jednym z symboli klubu i nie wyobrażam sobie, żeby miał tak po prostu odejść. najlepszy kapitan!

Ana

0

@ketjow - Sports Pub na Dąbrówki w Katowicach :)

Ana

0

nie rozumiem tego jak Barca traktuje Ville. nie mogę tego pojąć. gra mało, ale jak już gra to pokazuje klasę angażując się w grę i strzelając bramki... nie rozumiem czemu Tito nie ma go w swoich planach :/ komentarze niektórych, że nie jest najmłodszy... cóż. to może Xaviego też się chcecie pozbyć? wątpię! a Xavi jest ciut starszy ;) ale rzeczywiście jeśli David ma siedzieć cały czas na ławce to niech go ktoś kupi i da mu pograć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?