jedyne co mam do zarzucenia w tym meczu to zmiany grupowe... młodzi powinni grać coraz więcej, to jasne, bo przyjdzie czas na zmianę warty, ale żeby zaraz zdejmować większość podstawowego skład z boiska i wpuszczać rezerwowych? mogłoby się to odbywać bardziej stopniowo. niech chłopcy pograją z Iniestą, Xavim, Alvesem.. nie tylko z Messim. niech się uczą od nich :) bo trening to nie wszystko :) chyba, że marudzę, to sorry :P
ogólnie spoko, ale tło mi urywa, i zamiast napisu "campions", mam "pions", ale i tak ta mozaika jest super, więc zmiana na plus. a resztę "zbadam" później :)
pięknie! Tito wrócił, Eric w końcu dostał powołanie... czy można ich jeszcze bardziej zmotywować przed meczem z PSG? szkoda, że jutro nie grają u siebie, trybuny by pięknie przywitały Abidala, ale mam nadzieję że i w Vigo będzie ładna reakcja :) bo skoro go powołali to myślę, że wejdzie gdzieś 60. - 70. minucie? :) jest radość!!! :))
pocieszające jest to, że nawet jeśli Vive (którym oczywiście życzę zwycięstwa) przegrają to i tak wygrają nasi ;) i jak nie jestem wielką fanką piłki ręcznej, tak ten mecz chętnie bym obejrzała.. ktoś wie czy będzie można to gdzieś obejrzeć?
Puyol się obraził? jakoś to do niego nie pasuje... mam nadzieję, że te plotki są mocno przesadzone. od dawna zastanawiam się nad tym czy on da jeszcze radę grać i ta długa cisza o jego ewentualnym powrocie potwierdza moje obawy... ale odejście z klubu? chyba większość cules miała nadzieję, że Carles po zakończeniu kariery piłkarskiej znajdzie miejsce w sztabie szkoleniowym (jak nie w pierwszej drużynie to z młodszymi chłopakami, którzy na pewno mogliby się wiele od niego nauczyć). jest jednym z symboli klubu i nie wyobrażam sobie, żeby miał tak po prostu odejść. najlepszy kapitan!
nie rozumiem tego jak Barca traktuje Ville. nie mogę tego pojąć. gra mało, ale jak już gra to pokazuje klasę angażując się w grę i strzelając bramki... nie rozumiem czemu Tito nie ma go w swoich planach :/ komentarze niektórych, że nie jest najmłodszy... cóż. to może Xaviego też się chcecie pozbyć? wątpię! a Xavi jest ciut starszy ;) ale rzeczywiście jeśli David ma siedzieć cały czas na ławce to niech go ktoś kupi i da mu pograć.
Komentarze
0
super! a zastanawiałam się ostatnio czy ktoś kiedyś (a właściwie po prostu: kiedy) napisze jakąś książkę o nim - i jest. lektura obowiązkowa! :)
0
jedyne co mam do zarzucenia w tym meczu to zmiany grupowe... młodzi powinni grać coraz więcej, to jasne, bo przyjdzie czas na zmianę warty, ale żeby zaraz zdejmować większość podstawowego skład z boiska i wpuszczać rezerwowych? mogłoby się to odbywać bardziej stopniowo. niech chłopcy pograją z Iniestą, Xavim, Alvesem.. nie tylko z Messim. niech się uczą od nich :) bo trening to nie wszystko :) chyba, że marudzę, to sorry :P
0
nie widziałam nigdy żadnego odcinka bajki ze SpongeBobem, a mimo wszystko wiem, jak wygląda ta postać... można :)
0
ogólnie spoko, ale tło mi urywa, i zamiast napisu "campions", mam "pions", ale i tak ta mozaika jest super, więc zmiana na plus. a resztę "zbadam" później :)
0
to nie on powinien odejść, tylko Rossel :/
0
pięknie! Tito wrócił, Eric w końcu dostał powołanie... czy można ich jeszcze bardziej zmotywować przed meczem z PSG? szkoda, że jutro nie grają u siebie, trybuny by pięknie przywitały Abidala, ale mam nadzieję że i w Vigo będzie ładna reakcja :) bo skoro go powołali to myślę, że wejdzie gdzieś 60. - 70. minucie? :) jest radość!!! :))
0
pocieszające jest to, że nawet jeśli Vive (którym oczywiście życzę zwycięstwa) przegrają to i tak wygrają nasi ;) i jak nie jestem wielką fanką piłki ręcznej, tak ten mecz chętnie bym obejrzała.. ktoś wie czy będzie można to gdzieś obejrzeć?
0
Puyol się obraził? jakoś to do niego nie pasuje... mam nadzieję, że te plotki są mocno przesadzone. od dawna zastanawiam się nad tym czy on da jeszcze radę grać i ta długa cisza o jego ewentualnym powrocie potwierdza moje obawy... ale odejście z klubu? chyba większość cules miała nadzieję, że Carles po zakończeniu kariery piłkarskiej znajdzie miejsce w sztabie szkoleniowym (jak nie w pierwszej drużynie to z młodszymi chłopakami, którzy na pewno mogliby się wiele od niego nauczyć). jest jednym z symboli klubu i nie wyobrażam sobie, żeby miał tak po prostu odejść. najlepszy kapitan!
0
@ketjow - Sports Pub na Dąbrówki w Katowicach :)
0
nie rozumiem tego jak Barca traktuje Ville. nie mogę tego pojąć. gra mało, ale jak już gra to pokazuje klasę angażując się w grę i strzelając bramki... nie rozumiem czemu Tito nie ma go w swoich planach :/ komentarze niektórych, że nie jest najmłodszy... cóż. to może Xaviego też się chcecie pozbyć? wątpię! a Xavi jest ciut starszy ;) ale rzeczywiście jeśli David ma siedzieć cały czas na ławce to niech go ktoś kupi i da mu pograć.